Praėjusio amžiaus 10-ame dešimtmetyje itin populiarios britų pop grupės narės Victoria Beckham, Melanie Brown, Emma Bunton, Melanie Chisholm ir Geri Horner bei jų buvęs vadybininkas Simonas Fulleris susitiko G. Horner namuose į šiaurę nuo Londono.


Buvusios atlikėjos išplatino šio susitikimo nuotraukų ir paskelbė pranešimą.

„Tai buvo nuostabi popietė: paplepėjom apie tai, kaip gyvenam, ir prisiminėm kartu paleistus nuostabius laikus," – sakoma jame.

„Mus visuomet pribloškia tai, kokį susidomėjimą „Spice Girls" kelia visame pasaulyje, – pareiškė buvusios grupės narės. – Manome, kad dabar tinkamas laikas visoms kartu išbandyti neįtikėtinų naujų galimybių."

„Visos sutariame, kad yra daugybė įdomių galimybių, kurios vėl padės atskleisti „Spice Girls" pradinę esmę ir sustiprinti mūsų nešamą moterų galios žinią ateities kartoms," – pridūrė jos.
85 mln. albumų visame pasaulyje pardavęs merginų kvintetas yra visų laikų daugiausiai įrašų pardavusi moterų atlikėjų grupė.

Tik du iš 11-os „Spice Girls" singlų neužėmė pirmos vietos Didžiosios Britanijos geriausių dainų sąrašuose, o jų pirmieji trys singlai pateko į JAV geriausių dainų penketuką.

Laikraštis „The Sun" pranešė, kad grupės planuose – televizijos projektai Kinijoje, naujas televizijos talentų šou ir naujas, albumas kuriame bus surinktos geriausios „Spice Girls" dainos.
1994 metais susikūręs kvintetas 2000-aisiais iširo, tačiau 2007–2008 metais vėl surengė pasaulinį turą.

Atlikėjos vėl kartu pasirodė 2012-ųjų Londono olimpiados uždarymo ceremonijoje. Vėliau tais pačiais metais visos penkios narės susirinko paskutinį kartą – tuomet jos pristatė pagal „Spice Girls" dainas sukurtą miuziklą „Viva Forever!"

Tikėtasi, kad M. Brown, E. Bunton ir G. Horner vėl pasirodys kartu 2016 metais, tačiau to neįvyko.