Pastaruoju metu buvo galima išgirsti spėlionių, kad 56-erių metų aktorius G. Clooney, palaikęs buvusio JAV prezidento Baracko Obamos rinkimų kampanijas 2008-aisiais ir 2012-aisiais, o Hillary Clinton – 2016-aisiais, vieną dieną pats gali pareikšti sprendimą kandidatuoti į postą Baltuosiuose rūmuose.

Svetainėje „Daily Mail“ primenama, kad 2014 metais aktorius vedė už žmogaus teises kovojančią advokatę Amal Alamuddin, šiais metais tapusią poros dvynukų – Ellos ir Alexanderio – motina.

„Labai abejoju, ar G. Clooney norėtų leistis į tą žiaurų ir siaubingą procesą, – sakė T. Brown per interviu leidiniui „Grazia“. – Nors apie tai ir galvoja, vis dėlto veikiausiai nujaučia, kad daugiau įtakos turės to nedarydamas. Esu įsitikinusi, kad panašių minčių turi ir daugiau aktorių. Vienas iš jų, mano manymu, – T. Hanksas.“

Artima G. Clooney bičiulė aktorė Julianne Moore, pasirodanti jo režisuotame filme „Suburbicon“, taip pat atmetė tikimybę, kad ryškių vaidmenų aktorius galėtų svarstyti apie persikėlimą į Baltuosius rūmus. „Mintis apie lyderių sąsajas su pramogų pasaulio atstovais man tiesiog atgrasi“, – sakė J. Moore.

„Juk norime, kad prezidentas būtų darbo vyriausybėje patirties turintis asmuo. Aš net juokais negaliu kalbėti apie tai, kad filmų žvaigždė galėtų tapti JAV prezidentu“, – aiškino aktorė.

J. Moore užsiminė ir apie Amal tenkantį vaidmenį ir jos įtaką vyrui. „Jo asmenybė akivaizdžiai pasikeitė – dabar jis tapo daug ramesnis... Jis dievina Amal“, – teigė aktorė.

T. Hanksas tarp ateityje tikėtinų kandidatų į prezidentus atsidūrė po kovą nuskambėjusio pokšto apie galimą jo ir pravarde The Rock žinomo Dwayne‘o Johnsono dvikovą.