Žmogaus-orkestro pasirodymas prasidėjo vos jam užlipus ant scenos, vietoje „Sveiki“, jis pradėjo garsų žaidimą ir garsais papasakojo, jog yra apsnūdęs dėl ilgai trukusio skrydžio ir patirto nuovargio.

Pokalbis nuo pat pirmųjų sekundžių buvo panašesnis į pasirodymą ar spektaklį, o ne į interviu.

Aktorių renginio metu kalbino Andrius Tapinas, kuris vos prieš kelias minutes buvo baigęs interviu su „Žvaigždžių karų“ žvaigžde. Būtent dėl to pirmasis Andriaus klausimas ir buvo: „Ar norėtumėte filmuotis „Žvaigždžių karuose“?“

„Norėčiau, – nė neabejojęs tarė Michaelis. – Padaryčiau tokių garsų, kurių jie negali padaryti.“ Po šių žodžių Michaelis griebė ant stalo stovėjusį vandens buteliuką ir pradėjo imituoti kovą, į kurią įsitraukė ir aktorių kalbinęs Andrius Tapinas.

„Tai bus sunkiausias interviu, kokį yra tekę daryti“, – po dar vieno Michaelio atsakymo garsais ir veiksmais, o ne žodžiais ir sakiniais, tarė A. Tapinas ir tylėdamas tiesiog toliau stebėjo garsų žaidimą, kurį M. Winslowas toliau tęsė imituodamas katę, vandens iš buteliuko pylimą ir panašius veiksmus.

Į klausimą, kiek laiko jis užsiima garsų mėgdžiojimais, Michaelis taip pat atsakė veiksmais – sudėjo rankas taip, lyg laikytų kūdikį.

Interviu metu Andrius pasidomėjo, ar Michaelis domisi politika, ir gavo nė kiek nedvejojantį atsakymą. „Nei politikos, nei religijos. Būtent dėl to aš ir esu gyvas, – savo neutralumą nusakė Michaelis ir pridūrė. – Juk man nereikia pusės šios auditorijos priešų.“

Žinoma, interviu metu netrūko klausimų ir apie kultinį filmą „Policijos akademija“. Kodėl, Michaelio nuomone, šis filmas toks populiarus? „Dėl to, kad mes policininkus parodėme kaip visiškai paprastus žmones“, – įsitikinęs Michaelis.

Aktorius taip pat papasakojo, jog prieš tai, kai buvo pakviestas filmuotis filme, dirbo orkestre – pamėgdžiojo garsus. Michaelis taip pat prisiminė ir savo karjeros pradžią, kai teko gyventi tiesiog... automobilyje.

„Jei nori gyventi Kalifornijoje ir nori ten pradėti kažką daryti šou pasaulyje, lieki visiškai vienas. Visiškai vienas. Būtent dėl to iš pradžių man teko gyventi savo automobilyje. Juk tuo metu neturėjome „YouTube“, „Instagram“, „Twitter“ ir panašiai“, – kalbėjo aktorius.

Beje, interviu metu nuskambėjo ir naujiena „Policijos akademijos“ gerbėjams – šiuo metu vyksta derybos, planuojama filmuoti aštuntąją filmo dalį.

Ši žinia sulaukė daugybės aplodismentų, tačiau kur kas daugiau jų nuaidėjo, kai A. Tapinas pasiūlė pritarti jam garsais, kol šis su visa auditorija dainuos „Snaudžia malūnas prie kelio“. Kol Andrius su būriu susirinkusiųjų traukė šios dainos priedainį, Winslowas pritarė imituodamas būgnus.

Michaelis Winslowas „Comic Con Baltics“ viešės ir antrąją renginio dieną.

Tiesa, kelių dienų viešnagė Lietuvoje Michaeliui prasidėjo nesėkme - dingo jo bagažas. Ketvirtadienio popietę Vilniaus oro uoste nusileidęs M. Winslowas su žiniasklaida bendravo noriai, džiaugėsi, jog pirmą kartą lankosi Lietuvoje, tačiau tuo pat šmaikštavo, jog nebežino, ką daryti, nes pirmą kartą gyvenime dingo jo bagažas.