Ir nors anksčiau jis puošėsi bei dar ir dabar mėgsta visiškai kitokio stiliaus drabužius, žinomas artistas pasakojo, kad keistis skatina būtent Viktorija, kuri turi nepriekaištingą stiliaus pojūtį. Taigi, jo spintoje nebeliko prabangių kostiumų, o ankstesnius drabužių derinius pakeitė plėšyti džinsai ir madingi marškinėliai.

Anot jo, sunkiausia buvo atsisakyti sceninių kostiumų, kurie yra siūti rankomis ir labai tiksliai pritaikyti būtent jam. Taip ir kiekviena detalė bei blizgutis buvo prisiūtas tik rankomis.

Grozdne vestuves norinti iškelti pora švęsti ketina su pačiu respublikos prezidentu Ramzanu Kadyrovu, kuris juos ir palaimino susižadėjus. „Kelti vestuves būtent ten buvo labai dosnus pasiūlymas. Taip pat mums su Vika tai yra labai didelė garbė. Švęsime Čečėnijoje, nors santuoką vis tiek registruosime Maskvoje“, – apie ateities planus pasakojo dainininkas.

Jo taip pat negąsdina ir tai, jog jo išrinktoji yra gerokai aukštesnė už jį. Žurnalistams jis pasakojo, jog svarbiausia atkreipti dėmesį ir į kūno sudėjimą. Viktorija yra tokia liekna ir žavi, jog niekam nekyla net mintis atkreipti dėmesį į jų ūgio skirtumą, skelbia lenta.ru.