1. Olivia Munn

Foto: Vida Press


Olivia Munn savo išpuoselėtus antakius prižiūri šiek tiek kitaip, negu daugelis numanytų. Ji turi sutrikimą, vadinamą tricholomanija, kuri verčia ją pešioti savo antakių plaukelius.

2. Victoria Beckham

Foto: Vida Press


Buvusi „Spice Girls" narė ir futbolo žvaigždės Davido Beckhamo žmona, norėdama turėti švelnią odą, tepa rankas ir pėdas drėkinamuoju kremu, o tada apmauna jas kojinėmis.

3. Teri Hatcher

Foto: Vida Press


„The Desperate Housewives" („Nusivylusių namų šeimininkių") žvaigždė praktikuoja raudonojo vyno vonias – tai yra viena iš daugelio jos grožio paslapčių, kovojant su senėjimu.

4. Eminem


Šis Detroito reperis, nakvodamas viešbučiuose, naktimis aklinai uždengia savo kambario langus, kad galėtų miegoti visiškoje tamsoje.

5. Sandra Bullock

Sandra Bullock 2016
Foto: Vida Press


Jeigu norite turėti tokią dailią ir švytinčią odą kaip aktorė Sandra Bullock, išduosime jums vieną mėgstamiausių jos triukų: savo veidą ji tepa kremu nuo hemorojaus.

6. Cameron Diaz

.


Kai užeina kompulsinio – obsesinio sutrikimo priepuolis, Cameron Diaz kiekvienas duris, pro kurias eina, būtinai turi atidaryti savo akūnėmis.

7. Lady Gaga

Lady Gaga


Jeigu manėte, kad sceninis Lady Gagos numeris, kurio metu ji pasirodo iš milžiniško kiaušinio, buvo keistas, tai palaukite, kol išgirsite sekantį dalyką. Dainininkė pasiliko šį kiaušinį ir dabar jo viduje medituoja.

8. Simonas Cowellas

Simon Cowell


Populiarusis Amerikos televizijos nenaudėlis keistu būdu puoselėja ryšį su savo vaikyste: kiekvieną dieną jis stengiasi įsiropšti į medį.

9. Jessica Simpson

Jessica Simpson
Foto: Vida Press


Jessica Simpson niekada nerūkė, bet tai nesutrukdė jai priprasti prie kramtomosios gumos su nikotinu, kurią žmonės paprastai kramto tam, kad atsikratytų priklausomybės nuo cigarečių.

10. Demi Moore

Foto: Vida Press


Aktorė Demi Moore praktikuoja dar vieną keistą geros savijautos metodą – ji leidžia dėlėms siurbti jos kraują, kad šie sutvėrimai detoksikuotų jos organizmą.

11. Catherine Zeta-Jones

Foto: Vida Press


Catherine Zeta – Jones dantis valo trintomis braškėmis. Ji tvirtina, kad tai padeda išsaugoti baltą dantų spalvą, bet mes abejojame, ar toks būdas apsaugo nuo dantų ėduonies.

12. Katy Perry

Katy Perry
Foto: Vida Press


Kalbant apie dantų ėduonį, Katy Perry jo taip bijo, jog visur nešiojasi 20 dantų šepetukų, kad galėtų išsivalyti dantis šešis kartus per dieną. Kyla klausimas, kodėl jai reikia dvidešimties...