Pirmasis jos nėštumas tikrai nebuvo iš lengvųjų. Apsilankiusi pas gydytoją Kim išgirdo, kad jos negimusio kūdikio širdis neplaka. Žinomai moteriai buvo pasakyta, kad ji turi sugrįžti į kliniką dar kartą tam, jog būtų galima atlikti operaciją, kurios metu būtų pašalintas vaisiaus kūnelis.

Tačiau 2013 metų birželį gimė jos dukrelė North, o sugrįžus į kliniką gydytojai jau išgirdo vaikelio širdies plakimą. Tai buvo didelis palengvėjimas visai šeimai, skelbia dailymail.co.uk.

North West
Foto: Vida Press„Viena vertus, tikrai maniau, kad neišnešiojau vaikelio. Buvau tuo tikra ir gydytojas patikino, kad negirdi širdies plakimo. Tai įvyko prieš pat padėkos dieną ir tai tapo blogiausia švente“, – pasakojo ji laidoje „Keeping Up With The Kardashians“.

Galiausiai, kai paaiškėjo, kad dukrai North nebegresia joks pavojus, įtampa atslūgo, nors nerimauti vis tiek buvo dėl ko. Visas nėštumas buvo sunkus bei buvo aptikta priaugusi placenta. Tiesa, antrasis garsios moters nėštumas buvo ne ką lengvesnis. Besilaukdama 2015 metais gimusio sūnaus Saint ji susidūrė su preeklampsija, kuri reiškia aukštą kraujospūdį, pabrinkimus ir baltymus šlapime.

„Tai sukelia kūno ir veido patinimą. Kartu antrasis nėštumas buvo sudėtingas ir dėl to, kad pagimdžiau šešiomis savaitėmis anksčiau“.

Dėl šių priežasčių panorusi susilaukti trečio vaikelio Kim ir pasirinko surogatinę motinystę.