Praėjo daug metų, ir panašu, kad supermodelio pareiškimai nebe tokie kategoriški. Oprah Winfrey ji neseniai papasakojo apie mitybos įpročius ir atskleidė mėgstamo kūnų linijų dailinimo kokteilio receptą. Jam reikia klevų sirupo, citrinos sulčių, kajeno pipirų ir vandens.
Svarbu tai, kad, geriant šį kokteilį, negalima nieko valgyti. „Tokias iškrovas darau tris kartus per metus. Ilgiausiai esu ištvėrusi18 dienų. Štai pradėjau sekmadienį, šiandien jau šešta diena. Manau, kad labai gerai kartais išvalyti organizmą", – sako nepriekaištingos 47-erių išvaizdos supermodelis.

Ji taip pat jau daugiau nei dešimtmetį vengia cukraus ir gazuotų gėrimų bei kasdien išgeria 1,7 litrus vandens. Na, o joga ir pilatesas - nuolatiniai žinomos moters gyvenimo palydovai. Ji kasdien išbando vieną iš šių praktikų tam, kad kūnas būtų pakankamai lankstus ir išlaikytų puikų tonusą.

Mankštai ir intensyviai fizinei veiklai N. Campbell skiria bent po keletą valandų kasdien. Ir tik prieš kasdienę treniruotę gražuolė leidžia sau suvalgyti kaloringiausią dienos maisto dalį.