Televizijos kanalo „Fox News“ duomenimis, muzikantas neteko sąmonės savo namuose. Pastangos jį atgaivinti buvo nesėkmingos.

Policija perdavė velionio šeimos prašymą gerbti giminių ir artimųjų teisę į asmeninio gyvenimo neliečiamybę. Mirties priežastis neatskleidžiama.

Manoma, kad Ch. Berry savo kūryba padėjo rokenrolo pagrindus. Šiuo požiūriu pavyzdinėmis laikomos jo kompozicijos „Maybellene“, „Roll Over Beethoven“, „Memphis“, „My Ding-a-Ling“ ir „Sweet Little Sixteen“.

Ch. Berry tapo įkvėpimo šaltiniu tokiems garsiems muzikantams ir grupėms kaip „The Rolling Stones“, „The Beatles“, „The Beach Boys“, AC/DC, Jimi Hendrixui, Ericui Claptonui ir daugybė kitų.

„Jeigu mėginsime ieškoti rokenrolui kito pavadinimo, tai jį galima pavadinti „Chuck'u Berry'u“, – yra pasakęs legendinio Liverpulio ketverto lyderis Johnas Lennonas.

1986 metais Ch. Berry tapo vienu pirmųjų muzikantų, priimtų į Rokenrolo šlovės muziejų. Jis yra įtrauktas į 100 žymiausių visų laikų atlikėjų sąrašą pagal žurnalo „Rolling Stone“ versiją ir užima jame penktąją vietą.