Šeši princesės ranka parašyti laiškai buvo skirti Cyrilui Dickmanui, buvusiam Bakingamo rūmų vyriausiajam ekonomui, ir rašyti devintajame bei dešimtajame dešimtmetyje.

Viename laiškų, kuris buvo parašytas 1984 metų rugsėjo mėnesį, praėjus penkioms dienoms po princo Harry gimimo, Diana dėkoja C. Dickmanui už atviruką, kurį šis atsiuntė šiuo „ypač laimingu metu“, ir pasakoja, kaip mažyliu džiaugiasi jo vyresnysis brolis princas Wiliamas.

„Williamas dievina savo broliuką ir visą laiką praleidžia skandindamas Harry savo nesibaigiančių apkabinimų ir bučinių jūroje, beveik neprileisdamas prie jo tėvų“, – rašė Diana.

Princesė Diana taip pat sakė, kad ją pribloškė tai, kokią reakciją sukėlė Harry gimimas.

„Vos galiu kvėpuoti per tą daugybę gėlių, kurios čia atkeliauja“, – rašė ji.

Šis laiškelis, už kurį buvo tikėtasi gauti iki 600 svarų, buvo parduotas už 3,2 tūkst. svarų, pranešė „Cheffins“ aukcionas Kembridže.

Kitame 1992 metais rašytame laiške Diana pasakoja, kad jos sūnums patinka jų internatinė mokykla, „nors Harry nuolat įsivelia į bėdą“.

Diana žuvo per automobilio katastrofą Paryžiuje 1997 metais.

Šie laiškai yra dalis 40-ies su karališkąja šeima susijusių daiktų kolekcijos. Aukciono dalyviai galėjo varžytis internetu ir aukciono salėje. Pasiūlymai plaukė net iš Australijos, Japonijos bei Amerikos, nurodė aukcionas.

Tarp kitų parduodamų eksponatų buvo įvairių Britanijos karališkosios šeimos atstovų rašyti kalėdiniai sveikinimai, šventinio pyrago gabalėlis iš karalienės Elizabeth II vestuvių 1947 metais.