„Atsiminimai amžiams!!!#thelochtes #LA“, – prirašė R.Lochte prie nuotraukos kurioje jiedu bučiuojasi prie vandenyno Malibu Kalifornijoje ir kurioje matyti K.Reid žiedas su didžiuliu briliantu.

„Netekusi žado. Absoliučiai gražu. Taip TAVE įsimylėjusi“, – atsakė K.Reid, kuri taip pat paskelbė nuotrauką su bučiniu.

Tačiau netrukus po šių nuotraukų pasirodymo duodamas interviu NBC R.Lochte neigė, kad su kuo nors susitikinėja.

Neaišku, kiek laiko pora susitikinėjo, nes Ryanas jųdviejų romaną neigė net tada, kai Kayla šią vasarą išvyko į Rio de Žaneirą stebėti, kaip jis varžosi olimpiadoje.

Tačiau Kaylos parama pasirodė esanti labai reikalinga, kai kilo skandalas, aptemdęs R.Lochte pasirodymą olimpiadoje.

Prieš Rio de Žaneiro žaidynes R.Lochte sakė, jog bando laimę „Tinder“, ir aiškino, kad „bendrauja su daugybe žavių moterų, kurios yra sumanios, turi profesionalius darbus ir viską“.

Per olimpiadą Ryanas JAV komandos pareigūnams ir žurnalistams surietė istoriją, kad jį ir dar tris amerikiečių plaukikus Brazilijoje apiplėšė ginkluoti, policininkais persirengę plėšikai. Dėl jo pasakojimo buvo pradėtas didelio masto tyrimas.

Vėliau buvo nustatyta, kad prie R.Lochte ir jo komandos draugų vienoje Rio de Žaneiro degalinėje po pranešimo apie įtariamą vandalizmą priėjo apsaugininkai.

Šešis aukso medalius turintis plaukikas atsiprašė už išgalvotą apiplėšimo istoriją, bet JAV olimpinio komiteto pareigūnams to nepakako ir jie uždraudė jam 10 mėnesių dalyvauti varžybose.

Trys kiti į skandalą įsivėlę plaukikai taip pat sulaukė panašių sankcijų.

Po skandalo, kurio metu Kayla palaikė savo mylimąjį, Ryanas atskleidė, kad jiedu apsigyveno kartu.