31 metų S.Johansson šalies kino teatrų kasose jau uždirbo 3,3 mlrd. dolerių (2,97 mlrd. eurų) ir yra 10-oje visų Holivudo aktorių, vyrų ir moterų, sąrašo vietoje pagal uždirbtas sumas, nurodė svetainė „Box Office Mojo“.

Kol kas ji yra jauniausias žmogus pirmajame dešimtuke ir ją lenkia tik megažvaigždės Harrisonas Fordas (4,8 mlrd. dolerių), Samuelis L.Jacksonas (4,6 mlrd. dolerių), Morganas Freemanas (4,4 mlrd.), Tomas Hanksas, Robertas Downey jaunesnysis, Eddie Murphy, Tomas Cruise'as, Michaelas Caine'as ir Johnny Deppas.

Po jos sąraše esančios aktorės yra Cameron Diaz 19-oje vietoje, Helena Bonham Carter 26-oje vietoje, Cate Blanchett 29-oje, Julia Roberts 30-oje, Elizabeth Banks 31-oje, Emma Watson 32-oje ir Anne Hathaway50-oje.

S.Johansson suvaidino Juodąją našlę Natašą Romanov penkiuose „Marvel“ filmuose, tarp kurių yra 2010-ųjų „Geležinis žmogus 2“ (Iron Man 2), 2012-ųjų „Keršytojai“ (The Avengers), 2014-ųjų „Kapitonas Amerika: žiemos karys“ (Captain America: The Winter Soldier) ir 2016-ųjų „Kapitonas Amerika. Pilietinis karas“ (Captain America: Civil War). Ji taip pat įgarsino Ka „Džiunglių knygoje“ (The Jungle Book) ir vaidina juostoje „Šlovė Cezariui!“ (Hail, Caesar!).

Scarlett Johansson
Foto: Vida Press

Neseniai aktorė kalbėjo apie atotrūkį tarp vyrų ir moterų uždarbių Holivude ir žurnalui „Cosmopolitan“ sakė: „Ne visai gražu man apie tai kalbėtis, jeigu šis (pokalbis) netaikomas didesnei visumai.“

„Man labai pasisekė, aš tikrai gerai užsidirbu pragyvenimui ir didžiuojuosi, kad esu aktorė, kuri šiuo etapu uždirba tiek pat, kiek daugelis mano kolegų vyrų ... Galvoju, kad visoms moterims buvo (nepakankamai mokama), bet jeigu nekalbu apie tai kaip apie didesnę problemą, man kalbėti apie mano pačios asmeninę patirtį dėl to atrodo šiek tiek koktu. Tai platesnio pokalbio apie feminizmą apskritai dalis“, – sakė ji.