Skelbiama, kad komisijoje savo nuomonę reikš operos solistė Nomeda Kazlaus, žmogumi orkestru tituluojamas Vidas Bareikis, muzikos prodiuserė Eglė Nepaitė-Abaravičienė, muzikos prodiuseris Vytautas Lukočius ir vadybininkas Justas Čekuolis.

Visi jie tars savo verdiktą ne tik pusfinalių, bet ir didžiojo finalo metu.

Donatas Montvydas, šįmet atsovausiantis Lietuvai, pasirodys antrajame pusfinalyje gegužės 12-osios vakarą. Pirmasis pusfinalis įvyks antradienį, gegužės 10-ąją. Finalo visas pasaulis lauks jau gegužės 14-osios vakarą.

Penktadienio rytą Lietuvoje įvyko ir paskutinė Donato Montvydo spaudos konferencija, kurios metu atlikėjas atskleidė dar negirdėtų faktų apie savo pasirodymą.

Šiuo metu D. Montvydas pasirodymui yra išleidęs daugiau kaip 50 tūks. eurų, dar ketina išleisti apie 20-30. Beje, batutas nėra brangiausia investicija – kiti efektai, kurie bus panaudoti scenoje, yra gerokai brangesni. „Jei nueisime iki finalo, jie kainuos apie 14 tūkstančių, šiuo metu, jei gerai pamenu, kainuoja apie 8“, – tūkstantines sumas vardijo Donatas.

Anot jo, kainavo viskas: daina, apranga, pasiruošimas, vykimas į Stokholmą repetuoti ir panašiai. Iki „eurovizinės“ pergalės visus pinigus D. Montvydas investavo iš savo piniginės, tik po pergalės jam pavyko gauti finansinės pagalbos iš rėmėjų, taip pat nemenką sumą jis pelnė „eurovizininko“ palaikymo koncerto metu.

Ir šioje konferencijoje jis neišvengė klausimo, kokios vietos tikisi konkurse. „Tikiuosi pirmos vietos. Reikia atskirti pasitikėjimą nuo arogancijos, bet mes turim atskirti kuklumą ir turime pasitikėti savimi. Gali būti, kad mes net nepateksime į finalą, bet tai nė kiek neatgraso manęs nuo minties, kad šiuo metu aš važiuoju nugalėti“, – kalbėjo Donatas.

Konferencijos metu jam buvo įteiktas ir 2,4 milijonų eurų vertės draudimas. Kiekvieno delegacijos nario draudimas įvertintas po beveik 170 tūkst. eurų.

Beje, A. Giržadas, kartu atsakinėjęs į žiniasklaidos klausimus konferencijos metu, pranešė ir didžiąją „eurovizinę“ naujieną: „Visa „Eurovizija“ bus transliuojamas ir gestų kalba. Tai nebus taip, kaip lietuviai įpratę matyti, kad kažkas verstų ekrano kampe. Atrankos metu buvo atrinkti penki žmonės, labai džiugu, kad vienas jų yra iš Lietuvos. Šią versiją klausos sutrikimų turintys žmonės galės matyti per LRT kultūros kanalą“.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (91)