Jo advokato duomenimis, 61 metų atlikėjas sulaikytas sekmadienį ir pirmadienį bus atvesdintas į teismą Taurangoje. Kaltinimų P. Raddui jis nekomentavo.

Savo išsišokimas garsėjantis australų roko grupės narys buvo teisiamas dėl grasinimų nužudyti ir narkotikų laikymo. Balandį netikėtai pripažinęs savo kaltę, jis išvengė laisvės atėmimo bausmės. Liepos 9-ąją teismas Taurangoje skyrė jam aštuonis mėnesius namų arešto.

Tačiau teisėjas Thomas Ingramas įspėjo muzikantą, kad jis, jei tęs savo „roko žvaigždės gyvenimo būdą“, atsidurs kalėjime. Jis esą bus griežtai stebimas ir iš karto suimtas, jei vartos narkotikus. Aš garantuoju, kad jūs ten atsidursite, pabrėžė teisėjas.

„AC/DC“ būgnininkui procese grėsė iki 7 metų laisvės atėmimo bausmė. Greičiausiai dėl to jis buvo priverstas prisipažinti. Muzikantas teisme prisipažino ir dėl grasinimų nužudymu, ir dėl narkotikų vartojimo.

P. Ruddas praėjusiais metais per pokalbį telefonu grasino mirtimi vienam buvusiam darbuotojui. Buvusiam verslo partneriui jis siūlė 200 000 Naujosios Zelandijos dolerių (143 000 eurų), motociklą, vieną savo automobilių arba namą, jei šis minėtą darbuotoją „pašalins“.

Po to „AC/DC“ būgnininkas buvo suimtas, o jo namuose Taurangoje rasta pusė gramo metamfetamino ir 91 gramas kanapių.