Antradienį Bakingamo rūmų pievelėje surengto priėmimo svečiai sakė, kad karalienė džiaugėsi karališkosios šeimos pagausėjimu gimus mažajai princesei, kuri yra ketvirta eilėje į Britanijos sostą.

„Pasakiau jai, kad labai džiaugiuosi naujo kūdikio gimimu. Pasakiau: sveikinu, o ji atsakė: „Taip, mums nepaprastai malonu turėti dar vieną mergaitę“, - sakė priėmime dalyvavusi 84 metų Susan Pollack, kuri išgyveno Holokaustą ir šiuo metu dirbo monarchės globojamoje labdaros organizacijoje.

„Ji sakė, jog jai ypač malonu, kad turi dar vieną provaikaitę“, - sakė S. Pollack dukra, 53 metų Sandra Gee.

Priėmime giedrą ir šiltą dieną dalyvavo apie 8 tūkst. svečių, kurie suvalgė maždaug 20 tūkst. sumuštinių, tiek pat gabalėlių pyrago ir išgėrė 27 tūkst. puodelių arbatos.

Kartu su 89 metų karaliene, kuri buvo su šviesiai geltonos spalvos skrybėlaite ir vilkėjo vasarinį paltą, priėmime dalyvavo jos vyras princas Philipas, sūnus princas Charlesas su žmona Camilla, taip pat kitas sūnus princas Edwardas, Vesekso grafas, bei jo žmona Sophie.

Gegužės 2 dieną gimusi princesė Charlotte yra antrasis princo Williamo ir jo žmonos Kate vaikas. Jos broliukas princas George'as gimė 2013 metais.

Gimus mažajai princesei, šeima išvyko į Anmer Holą – nuošalią 10 miegamųjų užmiesčio vilą, esančią karalienės privačioje Sandringamo rezidencijoje Anglijos rytinėje Norfolko grafystėje, kur Kembridžo kunigaikščiai įsirengė sau namus.