Teismas išgirdo, kad muzikantas nurodė „pašalinti“ buvusį darbuotoją. Būgnininkas įsiuto, nes prastai sekėsi jo soliniam albumui.
Ph. Ruddas, kuris iš pradžių jam pateiktus kaltinimus neigė, teisme dabar pripažino savo kaltę ir dėl kitų kaltinimų – kanapių ir metamfetamino laikymo.

Antrasis kaltinimas grasinimu nužudyti dėl įrodymų trūkumo buvo panaikintas.

Australijoje gimęs muzikantas buvo sulaikytas namuose dar lapkritį, netrukus buvo paleistas už užstatą.

Antradienį Naujosios Zelandijos teismas sužinojo, kad dėl prastų jo solinio albumo „Head Job“ rezultatų jis atleido net kelis darbuotojus. Po mėnesio jis paskambino savo verslo partneriui ir pareiškė norintis, kad vienas iš jo buvusių žmonių „būtų pašalintas“.

Vėliau tam pačiam verslo partneriui jis pasiūlė 153 tūkst. dolerių (142 tūkst. Eur), „motociklą ir vieną iš jam priklausančių automobilių“ – galima numanyti, kad toks buvo atlyginimas už „neseniai išsakytą prašymą“.
Be to, Ph. Ruddas skambino buvusiam darbuotojui ir jam grasino „atvykti ir nužudyti“.

„Dėl iš kaltinamojo sulauktų grasinimų auka jautėsi nesaugus ir baiminosi dėl savo saugumo“, – teigiama teismo dokumentuose.

AC/DC būgnininko advokatas Craigas Tuckas žurnalistams prie teismo sakė, kad kaltinimai iš esmės susiję su „piktu skambučiu – tik tiek“.

60 metų Ph. Ruddas, jeigu bus pripažintas kaltu, gali sėsti į kalėjimą – maksimali laisvės atėmimo bausmė už grasinimą susidoroti siekia septynerius metus nelaisvės. Kanapių ir metamfetamino laikymas atitinkamai gali būti baudžiamas trimis ir šešiais mėnesiais laisvės atėmimo.

Kitas teismo posėdis numatytas birželį.