Minėtos moterys ašarodamos pasirodė spaudos konferencijoje Los Andžele, kurią surengė teisininkė Gloria Allred, raginanti B. Cosby atsisakyti savo teisės į senaties termino įstatymo taikymą.

Kaip alternatyvą B. Cosby turėtų įsteigti 100 mln. dolerių fondą savo įtariamoms aukoms, sakė G. Allred.

Viena iš naujai į viešumą išėjusių trijų aukų, Beth Ferrie, papasakojo, kaip 9-ajame dešimtmetyje užmezgė nesantuokinį romaną su B. Cosby. Vėliau, kelios savaitės po to, kai ji nutraukė tuos santykius, jis pakvietęs ją į šou.

Ji išgėrė jo pasiūlytos kavos ir pajuto svaigimą, pasakojo moteris.
„Kitas dalykas, ką žinojau, (buvo tas), kad praėjo kelios valandos. Pabudau savo automobilio gale, viena, mano drabužiai buvo sutaršyti, liemenėlė atsegta, o automobilis stovėjo skersgatvyje už renginio vietos“, – sakė ji.

Vėliau, atsigavusi, ji nuėjo pas B. Cosby aiškintis, o jis pasakęs, kad ji per daug išgėrusi. Moteris neigia, jog gėrė kokių nors alkoholinių gėrimų.

„Manau, kad p. Cosby tą vakarą apsvaigino mane kažkokia medžiaga ir seksualiai mane užpuolė“, – sakė ji.

Kita moteris, Helen Hayes, sakė, kad susipažino su B. Cosby per įžymybių teniso turnyrą Kalifornijoje 1973 metais. Kažkuriuo metu jis priėjo prie jos iš už nugaros ir griebė jai už krūties, pasakojo ji. „Jo elgesys buvo kaip grobuonio“, – sakė ji.

Trečia numanoma auka, kuri prisistatė kaip Chelan, sakė, kad su B. Cosby susipažino būdama 17-os. Ji tuo metu dirbo viešbutyje Las Vegase, o B. Cosby iškvietė ją į savo kambarį ir pasakė, kad supažindins ją su modelių agentu.

„Jis gulėjo šalia manęs lovoje ir pradėjo žnaibyti mano kairįjį spenelį“, – sakė ji.

G. Allred sakė: „Mes kviečiame p. Cosby užbaigti šį košmarą (atsisakant senaties termino)“.
T
ada B.Cosby „turėtų galimybę atsakyti į šiuos įtarimus teisme, o aukos ir p. Cosby turėtų galimybę turėti teisėją ir žiuri, kurie spręstų, kuo reiktų tikėti“, sakė ji.

G. Allred pateikė ir alternatyvų pasiūlymą. Jei B. Cosby neatsisakytų savo teisės į senaties terminą, jis turėtų įsteigti 100 mln. dolerių fondą savo numanomoms aukoms ir leisti į pensiją išėjusių teisėjų komisijai spręsti dėl moterų pareiškimų teisingumo.

Ši teisininkė, tarp kurios klientų anksčiau buvo O. J. Simpsono nužudytos buvusios žmonos Nicole Brown Simpson šeima ir „Spice Girls“ dainininkė Mel B, sakė, kad nebendravo su B. Cosby ar jo advokatais.

Dabar jau maždaug 20 moterų kaltina 77 metų komiką, „Emmy“ ir „Auksinio gaublio“ laureatą, seksualine prievarta ir net išžaginimu per įtariamus incidentus, įvykusius dažniausiai prieš kelis dešimtmečius.

Antradienį viena numanoma auka, 55 metų Judy Huth, iškėlė bylą B. Cosby Los Andželo teisme ir teigia patyrusi seksualinę prievartą bei emocines kančias.

Moteris sako, kad kai jai buvo 15-a, ji ir jos 16-metė draugė susipažino su B.Cosby filmavimo aikštelėje ir kad jis kitą savaitę jas pakvietė susitikti viename teniso klube.

B. Cosby visame pasaulyje išgarsėjo vaidmeniu šou „The Cosby Show“, kuris buvo rodomas 9-ajame ir 10-ajame dešimtmečiuose.