Kad ir kaip tai būtų netikėta, paaiškėjo, kad K. Middleton jau nebėra stilingiausia Jungtinės Karalystės moteris. Tiesą sakant, kaip atskleidė britų tinklalapio „Voucher Codes“ užsakymu atlikta visuomenės apklausa, ji net nepatenka į stilingiausiųjų sąrašą!

Taigi ką britai įvardija kaip moterį, iš pirmosios stilingiausių sąrašo vietos galėjusią išstumti pačią tautos numylėtinę Kate? Dainininkę Cheryl Cole!

Dainos „Crazy Stupid Love“ atlikėja pastaruoju metu brites žavi drąsiais ir spalvingais garderobo sprendimais (ir nepriekaištinga figūra). Laidos „X Factor“ teisėja dar niekada neatrodė taip šauniai – akivaizdu, kad šeimyninis gyvenimas jai į naudą.

Antroje vietoje atsidūrė komedijoje „Kaip atsikratyti boso?“ sublizgėjusi aktorė Jennifer Aniston. Trečioje vietoje – niekada stiliaus klaidų nedaranti elegantiškoji Helen Mirren. Į stilingiausiųjų dešimtuką taip pat pateko Victoria Beckham, Kelly Brook, Alexa Chung, Jessie J ir Kate Middleton sesuo Pippa Middleton.

Kalbant apie stilingiausius vyrus, britai pasirinko Davidą Beckhamą. Nepastebėti neliko ir Pharrellis Williamsas, Bradas Pittas, Harry Stylesas, Justinas Timberlake‘as ir Bradley Cooperis.

Cheryl Cole stilius – nuotraukų galerijoje: