Programos “Docu/short” žiuri, kurią sudarė Ukrainoje ir JAV dirbantis dokumentinio kino režisierius, prodiuseris Andrejus Zagdanskis, Rusijos kino kritikė Viktorija Belopolskaja ir dokumentininkė iš Prancūzijos Stephanie Lamorre, lietuvišką filmą "Liza,namo!” apdovanojo už “režisierės poetišką jautrumą ir pagarbą žmonių paslaptims”.

Pernai juosta „Liza, namo!“ buvo apdovanota geriausio Europos trumpametražio filmo prizu tarptautiniame moterų filmų festivalyje Prancūzijoje, specialiuoju žiuri prizu 36-ame Norvegijos trumpametražių filmų festivalyje Grimstade, pagrindiniu prizu Tarptautiniame trumpametražių filmų festivalyje Tenerifėje.
Lietuvoje “Liza, namo!” buvo pripažinta geriausiu lietuvišku trumpametražiu dokumentiniu filmu 2012 metų Europos šalių kino forumo „Scanorama“ programoje „Naujasis Baltijos kinas“ ir „Sidabrinės gervės 2013“ apdovanojimuose.

Septinto O. Burajos dokumentinio filmo herojė dažnai pabėga iš namų, konfliktuoja su artimaisiais. “Kodėl nuolat bėgi? Ko tau trūksta?” - girdi klausimus mergaitė. Kaip paaiškinti tai, kas aišku tik trapiai vaikiškai sielai? Lizą supa grubi, brutali realybė. Ar ilgai vaikas pajėgs priešintis aplinkai ir išsaugos svajonę?

„Norėjau mąstyti ir kalbėti apie ploną mūsu vilčių kiautą, apie pažeidžiamas svajones, kurios asocijuojasi su vidiniu vaiko pasauliu. Norėjau įsižiūrėti į tai, kas žlugdo pačius šviesiausius jausmus, norus, ketinimus. Labai gaila, kai sielos lūkesčiai priklauso nuo asmenybės savastį slopinančios jėgos. Ir turbūt kiekvienas žmogus tą jėgą anksčiau ar vėliau pajunta“, - sako daugybę Lietuvos ir kitų šalių žiūrovų komplimentų pelniusio filmo režisierė.

Filmas sukurtas bendradarbiaujant Lietuvos ir Estijos kinematografininkams (prodiuseriai Uljana Kim ir Arko Okk).
Pasaulinė O. Burajos juostos „Liza, namo!“ premjera įvyko 2012 m. rudenį Tarptautinio Leipcigo dokumentinių ir animacinių filmų festivalio konkursinėje programoje, filmas dalyvavo konkursinėse programose festivaliuose Klermon – Ferane, Nansi, Paryžiuje (Prancūzija), „Hot Docs“ (Kanada), Bristolyje (Jungtinė Karalystė), Zarbriukene (Vokietija), Liuksemburge, „Artdokfest“ (Rusija), Monrealyje (Kanada) ir kitur.