Praėjusią savaitę „Aurora“ pasiekė ir žiūrovus už Atlanto. Kovo 15 dieną filmas debiutavo Niujorke, senajame „Cinema Village“ kino teatre Manhetene. Vos atkeliavusi čia, lietuvių juosta susilaukė ir dėmesio spaudoje. Prieš Niujorko premjerą apie „Aurorą“ rašė vienas didžiausių pasaulio kino ir pramogų leidinių - „Variety“. O po sėkmingo pristatymo, filmo recenziją publikavo ir venas įtakingiausių kino leidinių Amerikoje „The Hollywood Reporter“.

„Aurora“ – daugybę prizų pernai „Fantastic Fest“ festivalyje susižėrusi juosta – skleidžia bauginančią, haliucinogeninę trauką, išties priverčiančią žiūrovą pasijusti lyg pasinėrus į sapnų būseną. Nenustebkite, jei jūsų susidomėjimas jutimus blokuojančiomis patalpomis staiga išaugs,“ - apie Kristinos Buožytės filmą rašo „The Hollywood Reporter“.

Nors Lietuvos kino teatruose juosta jau baigė suktis, filmą dar gali spėti pamatyti „Kino pavasario“ žiūrovai, festivalyje taip pat turėsiantys išskirtinę galimybę susitikti ir su pačiais filmo kūrėjais. Rytoj, kovo 24 dieną, specialiame seanse filmą pristatys režisierė Kristina Buožytė, prodiuserė Ieva Norvilienė bei filmo aktoriai - Jurga Jutaitė ir Marius Jampolskis. Tap pat specialiai į festivalį atvyks ir filmo prodiuseris Pascal Judelewicz bei montažo režisierė Suzanne Fenn. Kovo 28 dieną, iškilmingos festivalio „Kino pavasaris“ uždarymo ceremonijos metu, paaiškės, ar lietuvių juostai pavyko pelnyti tarptautinės žiuri simpatijas ir laimėti pagrindinį festivalio prizą.

Lietuviškas filmas šiuo metu keliauja ne tik po didžiuosius Amerikos miestus, bet ir po užsienio festivalius, kur juostą tarptautinei publikai pristato patys kūrėjai. Šiemet „Aurora“ jau aplankė Triesto, Gerardmer, Stambulo, Briuselio, Belfasto, Fantasporto, Bilbao filmų festivalius, Jameson Dublino festivalį, kur pelnė geriausio filmo apdovanojimą. Juosta taip pat buvo atrinkta konkursinėms programoms Fantaspoa festivalyje Brazilijoje bei Al Este de Lima Peru filmų festivalyje.

Filmo seansai:
2013-03-24 S 21:15 — Vilnius - k/c „Forum Cinemas Vingis”, 11 salė 


2013-03-26 A 17:00 — Vilnius - k/c „Forum Cinemas Akropolis”, 4 salė