„Privalėjau įdėti visą širdį, juk turėjau atrodyti vos ne mirštanti“, – pasakojo A. Hathaway „Vogue“ apie pasiruošimą prostitutės Fantine vaidmeniui muzikiniame filme pagal 19 a. Victoro Hugo romaną „Les Miserables“ („Vargdieniai“).

A. Hathaway pasakojo, kad prieš filmavimą sulieknėjo 5 kg, o paskui valgydama tik avižinių makaronų du kartus per dieną numetė dar 7 kg.

„Kai galvoju apie savo patirtį, – jokiu būdu jos nesmerkiu, – manau, tai buvo nukrypimas nuo realybės, kita vertus, tokia ir buvo Fantine“, – teigė aktorė.

Ne vienas Holivudo aktorius dėl vaidmenų imasi griežtų figūros korekcijų. Pavyzdžiui, Natalie Portman prieš balerinos vaidmenį filme „Black Swan“ („Juodoji gulbė“) sulieknėjo 9 kg.

Jennifer Lawrence, kuri filme „The Hunger Games“ vaidina iš bado išsekusią garsenybę, praėjusią savaitę pareiškė, kad daugiau nebadaus dėl vaidmens filme.

A. Hathaway teigė, jog po filmavimo buvo sunku grįžti į kasdienybę.
„Jaučiau didžiulį fizinį ir emocinį išsekimą. Praėjo kelios savaitės, kol vėl pasijutau savimi“, – sakė ji.

Miuziklas „Vargdieniai“ bus rodomas nuo gruodžio 25 d. JAV. Manoma, kad jis turi daug šansų į „Oskaro“ nominacijas. Filme taip pat vaidina Hugh Jackmanas ir Russellis Crowe‘as.