39 metų "Oskaro" laureatė ir "Coldplay" lyderio Chriso Martino žmona vadovauja šiemetiniam stiliaus žinovų paradui, kuriame taip pat garbingas vietas užima princo Williamo žmona Kate, ritmenbliuzo žvaigždė Rihanna ir realybės televizijoje išgarsėjusi Kardashianų šeima.

"People" nurodo, kad sąrašas buvo sudarytas apklausus šio apie įžymybes rašančio žurnalo skaitytojus, kurių iš viso yra 42 mln., redaktorius ir mados tinklaraštininkus.

Nors geriausiai besirengiančios pasaulio moters titulą pelnė G.Paltrow, mados ikona Kate Middleton, kuri ištekėjusi už princo dabar oficialiai vadinama Kembridžo kunigaikštiene, buvo paskelbta moterimi, demonstruojančia geriausią klasikinį stilių.

G.Paltrow stilistė Elizabeth Saltzman "People" sakė, kad aktorė nevergauja tendencijoms. "Ji nepuola į kraštutinumus. Ji turi uniformą. Ji paprasta, ne perdėta", - sakė stilistė.

23 metų aktorė Emma Stone iš "Nepaprasto Žmogaus-voro" (The Amazing Spider-Man) ir "Tarnaitės" (The Help) buvo pripažinta geriausią stilių ant raudonojo kilimo demonstruojančia moterimi, o dainininkė Rihanna buvo pagerbta už didžiausią mados riziką.

Aktorės Jessica Alba ("geriausi džinsai"), Jennifer Lawrence ("geriausia jaunesnė nei 25-erių") ir Reese Witherspoon ("geriausias nėštumas") taip pat pateko į pirmąjį dešimtuką, kaip ir australų manekenė Miranda Kerr.

Vyrų grupėje buvo pagerbti aktoriai Andrew Garfieldas, Bradas Pittas, Colinas Firthas, Robertas Pattinsonas, Chrisas ir Liamas Hemsworthai , dainininkas Jay-Z.

"People" taip pat prisiminė kai kurias 2012 metų mados klaidas, pavyzdžiui, oranžinę nėrinių suknelę, kurią popdainininkė Fergie vilkėjo ant juodų apatinių, ir gėlėtą Sarah Jessicos Parker suknelę iki žemės, su kuria, pasak mados tinklaraštininkės Heather Cocks, "Sekso ir miesto" (Sex and the City) aktorė atrodė kaip realybės televizijos šou apie poligamiją "Sister Wives" dalyvė.