Interviu metu paaiškėjo, kad gamyklos darbuotoją, vėliau sužinantį, kad jis yra superkietas slaptasis agentas, vaidinantis C.Farrellas tokiu vyruku būna filmuose, o už filmavimo ribų yra rūpestingas tėvas.

36-erių C.Farrello teigimu, esminis jo gyvenimo perversmas įvyko 2003-asiais, kuomet jis su JAV modeliu Kim Bordenave susilaukė sūnaus Jameso Padraigo Farrello. „Mano pirmasis sūnus Jamesas kardinaliai pakeitė mano pasaulį, jis man leido pradėti kažkuo rūpintis, ne tik savimi. Nesumeluosiu, Jamesas išgelbėjo mano gyvenimą“, – sakė aktorius.

Jis 2007-ųjų spalį viešai papasakojo, kad pirmasis sūnus serga Angelmano sindromu – genetiniu sutrikimu, kuris kliudo vaikui vystytis. Tačiau C.Farrello meilės tai nesumažino, netgi priešingai – jis pasiryžo dėl sūnaus būti ne tik rūpestingesnis, santūresnis, bet ir gerokai atidesnis.

„Labai stengiuosi prie Jameso kalbėti tik gražiai. Vienąsyk kažką išliejęs jis pareiškė „šūdas“. Na ką gi, bent jau pavartojo šį žodį tinkamai“, – juokėsi Holivudo žvaigždė.

Aktorius 2009-aisiais su aktore Alicja Bachleda-Curus susilaukė kito sūnaus, Henry Tadeuszo Farrello. Klausiamas apie ateitį vyras tikino, kad vienintelis aiškus jo ateities planas – būti geru ir palaikančiu tėvu savo vaikams. „Noriu būti tėvas ir draugas, keliauti per pasaulį, semtis įkvėpimo. Žinote, dėl jų aš toks laimingas šunsnukis“, – šypsojosi C.Farrellas.