Britei blondinei 2011-ieji – nepaprastai sėkmingi. Neseniai ir žurnalas „Maxim“ ją išrinko seksualia pasaulio moterimi, be to, ji filmuosis trečiame filme „Transformers: Dark of the Moon“ („Transformeriai: Tamsioji Mėnulio pusė“). Jos draugas – garsus aktorius Jasonas Stathamas.

Antroje FHM šimtuko vietoje – amerikietė dainininkė Katy Perry, kuri „Maxim“ sąraše – trečioje vietoje (pernai buvo pirmoje), trečioje – modelis, atlikėja Rihanna, kuri „Maxim“ reitinge ji užėmė tik 22-ą vietą. Olivia Moon „Maxim“ sąraše užėmė antrą vietą, o FHM – tik 88-ą.

FHM reitinge ketvirta – 24 m. amerikietė aktorė, fotomodelis Megan Fox. 2008 m. ji buvo atsidūrusi pirmoje FHM reitingo vietoje.

Penkta iš šimto FHM seksualiausiųjų – Olivia Wilde, kuri 2009 m. pirmavo „Maxim“ reitinge.

Šiemet „Maxim“ seksualiausiųjų penketuką užbaigia Cameron Diaz ir aktorė Mila Cunis.

Į pirmą FHM dešimtuką pateko taip pat ir modelis Brooklyn Decker, supermodelis, 2007 – 2010 m. „Victoria’s Secret“ angelas Marisa Miller, britė aktorė, modelis Kelly Brook, amerikietė dainininkė Nicole Scherzinger ir rusė modelis Irina Shayk.

Į žurnalo „Maxim“ seksualiausiųjų dešimtuką patekto ir Bar Refaeli (izraelietė modelis), amerikietė aktorė Anne Hathaway, aktorė Natalie Portman ir serialo „How I Met You Mother“ žvaigždė Cobie Smulders bei aktorė Jennifer Lawrence.

Be abejo, į „Maxim“ sąrašą negalėjo nepatekti ir tokios gražuolės, kaip aktorė Scarlett Johansson (14 vieta), Megan Fox (17 vieta), Jessica Alba (21 vieta), Rihanna (22 vieta) ir Kim Kardashian (35 vieta).

Galima pridurti, kad leidinio „Esquire“ išrinkta seksualiausia pasaulio moterimi Katrina Bowden nepateko nė į FHM, nė į „Maxim“ sąrašus.