Tyrimų bendrovė „Millward Brown“ apklausė 2 000 vartotojų, nurodydami 100 įžymybių ir 100 firmos ženklų, norėdami ištirti, ar jie gerai žinomi, mėgstami ir ar apie juos daug kalbama.

Ch. Cole, kuri sąraše yra antroji, sulaukė didžiausio rezultato, paklausus apie gandus. Be K. Minogue, vienintelis ne britas, patekęs į dešimtuką, yra JAV aktorius George‘as Clooney, kuris buvo mėgstamas ir apie jį nebuvo blogų nuomonių.

„Millward Brown“ Didžiosios Britanijos žiniasklaidos skyriaus vadovas Markas Husakas sakė: „Kylie daugelis žmonių priima kaip britę. Žmonės žino ją, mėgsta ją ir apie ją sklando teigiami gandai.“

Dešimtuke yra ir aktorės Joanna Lumley, Helen Mirren bei Dame Judi Dench, kurios vertinamos kaip teigiami pavyzdžiai.

Televizijos laidų vedėjai Andas ir Decas, radijo laidų vedėjas Terry Woganas, žinomas virėjas Jamie Oliveris ir buvusį filmų apie Jamesą Bondą žvaigždė Seanas Connery taip pat pateko į dešimtuką.

Įžymybės, kurios buvo įvardytos, kaip prastas pavyzdys: dainininkė Amy Winehouse, modelis ir televizijos realybės šou žvaigždė Katie Price, JAV įžymybė Paris Hilton, sportininkai Tigeris Woodsas ir Johnas Terry bei televizijos laidų vedėjas Jonathanas Rossas.

Geriausiai žinomos Didžiosios Britanijos įžymybės:

1) Kylie Minogue
2) Cheryl Cole
3) Davidas Beckhamas
4) Antas ir Decas
5) Joanna Lumley
6) Terry Woganas
7) Jamie Oliveris
8) George‘as Clooney
9) Seanas Connery
10) Helen Mirren