P.Hiltono knygoje atskleidžiamos visos paslaptys, kurias jis sužinojo daugiau nei 4 metus sekdamas kiekvieną įžymybių, pradedant nuo Paris Hilton (jo slapyvardžio įkvėpėjos) iki Paulos Abdul, nuo Britney Spears iki Brado Pitto, žingsnį.

Jo Nr.1 atradimas? Turint tinkamas priemones, bet kas gali tapti įžymiu, talentas tam nebūtinas.

P. Hiltono knygos pasirodymo išvakarėse, ABCNews.com kalbėjosi su save „visos žiniasklaidos karaliene“ vadinančiu autoriumi apie kelio į žvaigždes paslaptis tokiu metu, kai visi vaikosi savo 15 minučių šlovės, apie tai, kas Holivude sulošė sėkmingą partiją bei kas turėjo seniai mesti kortas ant stalo ir pasitraukti iš žaidimo.

- Kokia paslaptis, kaip tapti žinomu?

- Yra 12 lengvų žingsnių, kurie padės jums tapti žinomu – jei perskaitysite knygą, viską suprasite. Vienas iš mano knygos skyrių vadinasi „įtvirtinkite „ei!“ Holivude“ – aš sakau, kad niekada negalite būti per jaunas išlaisvinti savo vidinį „ei!“. Pažiūrėkite į Miley Cyrus. Praėjusiais metais ji padarė puikią pradžią su tomis nuotraukomis iš savo mobilaus telefono, kurios pateko į spaudą, ir nuotraukomis „Vanity Fair“.

Ji tikrai vadovavosi Britney Spears taisyklių knyga. Aš nenustebčiau, jei kitais metais pasirodytų jos sekso vaizdo įrašo kasetė arba ji taptų nėščia.

- Kas geriausiai „sužaidė žaidimą?“

- Paris Hilton vis dar yra ta Hilton, į kurią lygiuojasi visi kiti, norintys būti tokie, kaip ji. Reikia pripažinti, kad ji tikrai sunkiai dėl to dirba.

Visi tie modeliai ir visuomenininkai ir „C“ sąrašo aktoriai nori būti tokie, kaip ji, bet ji turi kažką, kas padarė ją kitokia ir ypatinga. Ji tikrai sunkiai dirba. Ji gali linksmintis iki 3 val. nakties, bet ji vis tiek atvyks į bet kokį anksti ryte numatytą interviu. Antroje vietoje – Spenceris Prattas ir Heidi Montag (iš MTV realybės šou „The Hills“). Aš pažįstu juos ir jie iš tikrųjų myli vienas kitą, tai ne verslo santykiai ir sugeba nemažai iš to uždirbti.

- Kas labiausiai viską sugadino?

- Britney Spears nesugebėjo tinkamai bendrauti su žiniasklaida. Dabar jos patarėjai ir šeimos nariai stengiasi ją daugiau kontroliuoti, todėl ji nedaug bendrauja su žiniasklaida ir jie netgi apsunkina galimybę ją nufotografuoti.

Leonardas Di Caprio, Jessica Alba, Olsen dvynukės – aš nekenčiu įžymybių, kurioms nepatinka būti žinomiems. Nereikia kas kartą, kai pasirodo paparacai, slėpti savo veido.

- Jūs jau kuris laikas tuo užsiimate – kas pasikeitė nuo tada, kai jūs pradėjote rašyti tinklaraščius?

- Per tą laiką pakito visuomenės informavimo priemonių skiriamo dėmesio kiekis įžymybių naujienoms ir tam skirtų blogų skaičius. Kai aš įkūriau savo tinklalapį, 2004 m. rugsėjį, aš buvau vienas iš keleto. Galėjau ant rankos pirštų suskaičiuoti, kiek blogų tai darė. Aš net nežinau, ar jie dar veikia.

Bet aš vienintelis, kurio blogai yra svarbūs.