Tačiau žemaičiui muzikiniame realybės šou „Dangus 2“ prilipo publikos linksmintojo etiketė. Iš pradžių Marius dėl to labai išgyveno, tačiau vėliau suprato: „Armonika“, „Esu tikras žemaitis“ arba „Senelė mūsų jauna“ - geros dainos, ir net jas dainuodamas jis gali pademonstruoti operinį savo balsą ir sugebėjimą groti beveik visais įmanomais instrumentais.

https://g4.dcdn.lt/m/pc/20070427143458.armonika.mp3 Mariaus dainos „Armonika“ ištrauka

Telšiškis „Danguje 2“ labiausiai susidraugavo su Soliariu ir Dainiumi, daugiausia pykosi su Raimonda ir pagarsėjo savo niekaip neįvykstančiomis meilės istorijomis. Nuo pat pradžių Marius merkė akį Belmonto padavėjai Giedrei, vėliau flirtavo su naujoke Rūta, o dar vėliau įsižiūrėjo dvynukę Editą. Regis, nė viena meilė nesibaigė laimingai. Marius sako, kad jam dar reikia surimtėti, o įsipareigoti jis gali tik vienai meilei – muzikai.

DELFI skaitytojus kviečiame pažvelgti į Mariaus metamorfozes, į jo kelią nuo atrankos iki „Dangaus 2“ superfinalo:

Foto: Dangus 2

Per atrankas į „Dangų 2”, Marius pademonstravo neeilinį balsą. Dainuodamas kūrinį jis taip puikiai imitavo Eduardą Kaniavą, vėliau Deivį, kad Marijonas Mikutavičius pasakė: „Jei jis dabar uždainuos Nijolės Tallat - Kelpšaitės balsu, šis vaikinas – „Danguje“.

Foto: Dangus 2

Nuo pat realybės šou pradžios Marius labai susidraugavo su kitu dalyviu – Soliariu. Vaikinai krėsdavo pokštus, linksmindavosi iki paryčių ir iki ašarų juokindavo kitus dangiečius, parodijuodami Vytautą Šapranauską ir Arūną Sakalauską „Puikiajame šou“. Tačiau draugą ne tik linksmybėse pažinsi. Pritrūkus žiūrovų palaikymo, vaikinai vienas kitam taip pat ištiesdavo petį.

Foto: Dangus 2

Gavęs užduotį – perdaryti Danieliaus Dolskio „Armoniką“, Marius vos neapsiverkė. „Nenoriu būti klounu“, - krito ant lovos ir pareiškė. Tačiau suėmęs save į rankas, į seną dainą pažiūrėjo kūrybiškai, įpynė net šokių muzikos elementų ir susilaukė didelio žiūrovų palaikymo.

Foto: Dangus 2

Įpusėjus šou, Marius tapo blondinu, pakeitė įvaizdį ir atrodė kur kas solidesnis.

Foto: Dangus 2

Tikras išbandymas telšiškio laukė pas dangiečius užsukus pasaulinio garso operos solistei Limor Shapirai. Dainininkė neslėpė simpatijų operiniu balsu dainuojančiam Mariui ir norėjo su juo sudainuoti grupės ABBA kūrinį „The Winner Takes It All“. Deja, Marius nemokėjo angliškai. Vaikinas net apsiašarojo, supratęs, kad dėl kalbos praleis šansą pasirodyti scenoje tokiame amplua, koks jam labiausiai patinka. Tačiau nebūtų Marius žemaitis – per vieną dieną išmoko žodžius ir įveikęs visas kliūtis sudainavo su L.Shapira savaitės finalo koncerte.

Foto: Dangus 2

Tokia Mariaus išraiška nuo veido nedingdavo beveik visuomet, kai savo verdiktą skelbdavo vertinimo komisija. Dažniausiai jie neįvertindavo linksmuolio, „vežančio“ visą Lietuvą nuotaikingomis dainomis.

Foto: Dangus 2

Tačiau jei komisija Marių ir ne itin vertindavo, telšiškis džiaugdavosi gavęs didžiulę palaikymo dozę iš žiūrovų. Būtent žiūrovams vaikinas amžinai liks dėkingas, nes jų simpatijos ir balsai suteikė dangiečiui galimybę dainuoti superfinale

Foto: Dangus 2

Foto: Dangus 2

Mariaus gyvenimo planai visiškai pasikeitė. Anksčiau uždarbiavęs vestuvėse ir viename prekybos centre Telšiuose, vaikinas trokšta apsigyventi Vilniuje ir tęsti muzikinę karjerą. Ar jam pavyks ją pradėti kaip „Dangaus 2” nugalėtojui, parodys tik superfinalo koncertas, šeštadienį, Utenos pramogų arenoje.