DELFI pristato pirmąją „Dangaus dienoraščių“ seriją, pavadintą „Marka ir Soliaris“.

Du realybės šou dainorėliai, žinomi kaip Marius Petrauskas (plojimai!) ir Algimantas Minalga, ups, Soliaris (plojimai!), pasiryžę perteikti jums slapčiausius gyvenimo užkulisius.

Marka ir Soliaris. Dangiečių gyvenimo ypatumai. P.S. Dangiečių kalba netaisyta.

Marius: Sveiki, garantuojam, kad mus jau pažįstat. Mes esam du nerealūs chebrantai – Marka ir Soliaris.

Soliaris: Marka moka mėgdžioti Deivio balsą, aš esu nominuotas „Radiocentro“ apdovanojimams kaip metų debiutas. Abu jau sulaukėm garbingo 21 metų amžiaus, bet, tiesą pasakius, didelio proto tai neprideda, che che...

Soliaris: Taip jau yra, kad Marius yra iš Telšių, o kadangi, kaip jūs visi žinote, „Dangus“ vyksta Vilniuje, tai aš, geros širdies vaikinas, priėmiau Marių pagyventi pas save. Tik tol, kol įsikelsim į savo „naują butą“ Belmonte.

Marius: Aha, Soliaris man kaip brolis: ryte blynus kepa, vakare, prieš miegą, pasakas seka...

Foto: TV3

Soliaris: Marka, kodėl tu viską iškraipai?! Mes jums papasakosime, kaip gyvena du linksmiausi „Dangaus“ bachūrai. Tačiau perspėjame – mūsų gyvensenos kopijuotojams gresia rimti sveikatos sutrikimai...

Marius: O būna taip: kiekvieną rytą su Soliariu atsikeliam su lengvu galvos skausmu. Tada pagalvojam, ar ko nors nepamiršome padaryti. Gal pramiegojom repeticiją? Atleisk mums, Samai, taip daugiau nebus! Ne visada prisimename, ir ką vakar padarėme

Soliaris: Kaip ten sako: kuo daugiau žmogus žino, tuo daugiau užmiršta... Kada keliamės tai net nepasakosim...

Marius: Jei rimtai, tai kai reikia keltis, pasiskirstom vaidmenimis. Mane gali prikelti ir toks paprastas daiktas, kaip žadintuvas, o Soliarį galiu prikelti tik aš !

Soliaris: Nu jo, kai Marką operiniu balsu prie ausies užplėšia „O, gražuole“, ir kurčias žmogus atsikeltų... Švelnus balselis tavo, Mariukai.

Marius: Žinau ir pats. Negirk, nes greitai raudonuoju...

Soliaris: Nu šito gal nesakyk, merginos po to juoksis...

Marius: A, merginos! Štai ir prisiminiau, ką mes veikiam atsikėlę. Mes kokias dvi valandas stovim prieš veidrodį, puošiamės, klijuojam želė savo plaukučius ir ruošiamės merginų medžioklėn.

Soliaris: Tarp mūsų su Marka yra vienas esminis skirtumas – Markai negražių merginų tiesiog nėra. Jis - paprastas vaikinas, todėl jam patinka visos, kurioms patinka jis pats...

Marius: O tu matei, kad aš su kokia negražia būčiau bendravęs, ką?!

Soliaris: Ė, išsiaiškinsim namie, gerai. Aš gi nevarau, tiesiog tai taip romantiška ir miela.

Marius: O tu visoms kartoji tuos pačius žodžius!

Soliaris: O tu visas kabini ta pačia fraze „KREPŠT“!

Marius: Svarbiausia, kad ir nukabinu. Klausyk, Soliari, gal nevarom čia vienas ant kito, gerai? Pasakysim jums, mieli „Dangaus“ žiūrovai, kad prisikabinę merginų, einam į klubą ar kokį kitą vakarėlį. Susitinkam ir su dangiečiais.

Soliaris: Ir po susitikimo su mumis visi išeina namo susiėmę už pilvų, nes mes tokie bajeristai!

Marius: Krepšt, cha cha!..

Soliaris: Žodžiu, chebryte, laikykitės, du nerealūs bachūrai ateina užkariaut Lietuvos savo nerealiais balsais ir daromom nesąmonėm!

Čia Mariui ir Soliariui baigėsi (o gal tiesiog buvo atimtas) popieriaus lapas ir jie baigė nepakartojamai lieti savo mintis. Jie moka ne tik rašyti, jie nerealiai dainuoja. Žiūrėkite „Dangų 2” per “Tango TV”