„Žmonių – daugybė, eilės – didelės, o lentynos – tuščios. Suprantu, kad vasara, tačiau kaip galima taip negerbti lankytojų?“, – retoriškai klausė ji ir sutiko pasidalinti apsipirkinėjimo metu darytomis nuotraukomis.

Iš jų matyti, kad pirkėjai tiesiog iššlavė prekes, kurioms pritaikyta nuolaida, gaiviuosius ir alkoholinius gėrimus, daržoves, makaronus. Matyti, kad tuščios ir tualetinio popieriaus lentynos.

Savo ruožtu parduotuvės „IKI“ viešųjų ryšių vadovas Andrius Petraitis užtikrino, kad įmonės atstovai deda visas pastangas, kad pirkėjams šioje parduotuvėje apsipirkti būtų patogu, tačiau žmonių joje kartais paprasčiausiai būna labai daug.

„Mūsų prekybos tinklo parduotuvėje Šventojoje vasarą, lyginant su vėsesniais metų laikais, pirkėjų srautai išauga iki keliasdešimt kartų, ypač tai pasijautė šiemet užplūdus karščiams. Atsižvelgdami į tai, mes iš anksto ruošiamės ir parduotuvėje užsakėme daugiau prekių, padidinome parduotuvės personalą, pastatėme dvi papildomas kasas bei pakeitėme prekių išdėstymą. Dedame visas pastangas, kad pirkėjai šioje parduotuvėje galėtų kuo greičiau ir patogiau apsipirkti“, – patikino jis.

A. Petraičio teigimu, populiariausios prekės Šventojoje – vanduo ir vaisvandeniai, grilio produkcija, pieno produktai, vaisiai bei daržovės, laisvalaikio prekės.