„Šiuo metu Ukraina pateisina mūsų lūkesčius. Jie iš esmės įgyvendina planą, kurį praėjusią žiemą parengė su mumis, amerikiečiais ir kitais“, – sakė ministras ir parlamento narys J. Heappey.

Jo žodžiais, Ukraina elgiasi „atsargiai“, atsisakiusi siųsti į tankių Rusijos minų laukus daugybę vyrų ir Vakarų tiekiamų ginklų. „Tai ne Holivudo filmas, kai vieną akimirką muzikai užgrojus pradeda riedėti tankai, po to seka suvaidinto karo montažas, o pabaigoje – iki rugsėjo pasiekta pergalė“, – kalbėjo J. Heappey.

Didžiosios Britanijos ministro teigimu, Ukrainos kariškiai dar turi pakankamai ugnies galios, kad reikiamu metu padarytų proveržį. „Mes vis dar laukiame, kada ukrainiečiai įjungs antrąjį ešeloną kokia nors kryptimi, kurią nuspręs pasirinkti“, – pridūrė J. Heappey.

Pastarosiomis dienomis Vokietijos ir Ukrainos žiniasklaidoje virė diskusija dėl Vokietijos kariuomenės Bundesvero „slapto“ dokumento, kurį citavo bulvarinis leidinys „Bild“, jame neva kritikuojama Ukrainos ginkluotųjų pajėgų taktika.