Viename iš įrašų karinė techinika pravažiuoja pro Valstybės Dūmos pastatą.

Rusijos valstybinė naujienų agentūra TASS, remdamasi šaltinio informacija, skelbia, kad Maskvoje sustiprintos saugumo priemonės.

Pranešama, kad sustiprinta visų svarbiausių objektų, valstybės institucijų ir transporto infrastruktūros objektų apsauga.

Kiek anksčiau pasirodė vaizdų ir iš Rostovo miesto. Jo gatvėse pasirodė šarvuočiai BTR-82.

„Vagner“ vadovas Jevgenijus Prigožinas penktadienį apkaltino Rusijos gynybos ministeriją pataikius į samdinių pozicijas. „Mūsų yra 25 tūkstančių ir mes aiškinsimės, kodėl šalyje vyksta chaosas“, – pareiškė jis.

J. Prigožinas pažadėjo „sustabdyti blogį, kurį neša šalies karinė vadovybė“. Tai suprasta kaip karinio perversmo grėsmė, nors pats J. Prigožinas suskubo pranešti, kad „tai nėra karinis perversmas“.

Rusijos FSB iškėlė baudžiamąją bylą dėl ginkluoto maišto kurstymo ir pareikalavo „nedelsiant nutraukti neteisėtus veiksmus“.

Kremlius sako, kad Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas informuotas apie situaciją. „Imimasi būtinų priemonių“, – teigė Dmitrijus Peskovas.

Maskvoje, Rostove prie Dono ir Belgorode imtasi specialių saugumo priemonių.

Žiniasklaidos šaltiniai Rusijos vadovybėje skirtingai vertino Kremliaus reakciją į tai, kas vyksta. Kažkas tai pavadino „šoku“, kažkas net kalbėjo apie „paniką“, nors J. Prigožinas iškart pareiškė, kad jis turi pretenzijų tik šalies gynybos ministrui Sergejui Šoigu, rašo BBC rusų tarnyba.

Šiuo metu nėra įrodymų, kad J. Prigožinas iš tiesų kur nors veda savo samdinius.