Liudininkai laikraščiui pasakojo, kad lėktuvas sausio 8 dieną turėjo išskristi 6 val. ryto, tačiau dėl prastų oro sąlygų jo skrydis buvo atidėtas vienai valandai.

Tačiau jis taip ir neįvyko: lėktuvas įstrigo sniego pusnyse. Keleiviams teko laukti, kol lėktuvas bus atkastas. Tuomet jie buvo nuvesti į pastato vidų. „Telegram“ kanale „Baza“ paskelbtame vaizdo įraše matyti, kaip keleiviai palieka lėktuvą.


Štai kaip Permės oro uostas savo „Telegram“ kanale pakomentavo šį incidentą: „Incidentas įvyko sekmadienio, sausio 8 dienos, rytą. Lėktuvas „Boeing 737 – 800“, turėjęs skristi reisu DR 6512 iš Permės į Maskvą, įsibėgėjimo pradžioje nuriedėjo nuo pakilimo tako. Nė vienas iš 183 keleivių ar įgulos narių nenukentėjo, pats lėktuvas taip pat nebuvo apgadintas. Keleiviai buvo nugabenti į oro uosto terminalą. Orlaivis šiuo metu nuo kilimo ir tūpimo tako evakuojamas į orlaivių stovėjimo aikštelę. Kol bus atlaisvintas kilimo ir tūpimo takas, Bolšoe Savino oro uostas atvykstantiems ir išvykstantiems lėktuvams yra uždarytas. Įvykio priežastys tiriamos“.