J. Bidenas išvyksta iš Pietų Korėjos, dvi dienas praleidęs su naujai išrinktu prezidentu Yoon Suk-yeolu. Jie aptarė galimybę išplėsti bendras karines pratybas atremiant Kim Jong Uno žvanginimą ginklais. J. Bideno tikslą sustiprinti JAV lyderystę visoje Azijoje lydi nuogąstavimai, kad nenuspėjama, branduolinių ginklų turinti Šiaurės Korėja gali atlikti ginklų bandymą, kol J. Bidenas yra regione, tačiau paskutinę savo vizito dieną Seule jis sakė žurnalistams turįs trumpą žinutę Kim Jong Unui: "Labas. Taškas."

J. Bidenas sakė „nesijaudinantis“ dėl galimo Pchenjano ginklų bandymo: „Esame pasirengę viskam, ką daro Šiaurės Korėja“.

Anksti sekmadienį J. Bidenas susitiko su „Hyundai“ pirmininku pasidžiaugti automobilių milžinės sprendimu investuoti 5,5 mlrd. JAV dolerių į elektromobilių gamyklą pietinėje JAV Džordžijos valstijoje.

Vėliau kartu su Yoon Suk-yeolu jis turėjo susitikti su JAV ir Pietų Korėjos kariais, o šis tvarkaraštis, pasak aukšto rango Baltųjų rūmų pareigūno, „atspindi tikrai integruotą šalių ekonominės ir karinės sąjungos pobūdį“.

Per vizitą J. Bidenas naudojosi proga paraginti demokratines sąjungininkes stiprinti ryšius ir per bendrą spaudos konferenciją su Yoon Suk-yeoulu pareiškė, kad Azija yra pagrindinis kovos laukas pasaulinėse „demokratijų ir autokratijų varžybose“. "Mes išsamiai aptarėme būtinybę, kad tai būtų platesnis nei tik JAV, Japonijos ir Korėjos bendradarbiavimas, bet apimtų visą Ramiojo, Pietų Ramiojo ir Indijos bei Ramiojo vandenyno regioną", - sakė J. Bidenas.

Nors šioje kovoje pagrindinė JAV varžovė yra Kinija, J. Bidenas pabrėžė ir Rusijos keliamą didžiulį iššūkį, vėlai šeštadienį pasirašęs įstatymą dėl 40 mlrd. JAV dolerių pagalbos Ukrainai, kad padėtų jai atremti Maskvos pajėgų invaziją. Kongreso anksčiau patvirtintas įstatymo projektas buvo išsiųstas į Seulą, kad įsigaliotų J. Bidenui jį pasirašius nelaukiant, kol vėlai antradienį jis grįš į Vašingtoną.

Pirmadienį Japonijoje J. Bidenas susitiks su ministru pirmininku Fumio Kishida ir imperatoriumi Naruhito, o antradienį dalyvaus „Quad“ viršūnių susitikime, į kurį susirinks Australijos, Indijos, Japonijos ir JAV lyderiai. Taip pat pirmadienį J. Bidenas pristatys svarbią naują JAV regioninės prekybos iniciatyvą – Indijos ir Ramiojo vandenyno ekonominę gerovės sistemą.