K. Jean-Pierre, kuri taip pat bus pirmasis šį postą užėmęs savo homoseksualumo neslepiantis asmuo, nuo gegužės 13-osios pakeis Jen Psaki. Iki šiol K. Jean-Pierre dirbo J. Psaki pavaduotoja.

J. Bidenas savo pranešime gyrė K. Jean-Pierre „patirtį, talentą ir principingumą“. Prezidentas pridūrė, kad didžiuojasi galįs paskelbti jos paskyrimą.

„Ji bus pirmoji juodaodė ir pirmasis atvirai LGBTQ+ asmuo, dirbsiantis Baltųjų rūmų spaudos sekretoriumi, – po pranešimo per „Twitter“ parašė J. Psaki. – Atstovavimas svarbus, ir ji suteiks balsą daugeliui, bet taip pat daugelį paskatins plačiai svajoti, kas iš tikrųjų yra įmanoma.“

Darbą baigianti atstovė spaudai, nuo pat pradžių sakiusi, kad atsistatydins kažkuriuo metu per J. Bideno kadenciją, ketina pereiti dirbti į televiziją, pranešė JAV žiniasklaida.

44 metų K. Jean-Pierre yra dirbusi buvusio prezidento Baracko Obamos rinkimų kampanijose 2008 ir 2012 metais, taip pat J. Bideno kampanijoje 2020-aisiais, o vėliau prisijungė prie J. Bideno komandos Baltuosiuose rūmuose.

Ji taip pat buvo J. Bideno darbuotoja, kai šis ėjo viceprezidento pareigas B. Obamos administracijoje.