„Sulaikymas baigėsi šiandien 17 val. 30 min. (vietos, 18 val. 30 min. Lietuvos laiku)“, – sakoma pietrytinio Ansi miesto prokurorų pareiškime.

Jame priduriama, kad „pateikti paaiškinimai ir atlikti patikrinimai leido atmesti galimą jo dalyvavimą įvykiuose“ ir kad „tyrimai tęsiasi“.

Prancūzijos Alpių miestelio Šamberi policija tą vyrą sulaikė trečiadienį.

Tai buvo retas įvykis vienoje garsiausių neišspręstų Prancūzijos bylų, kai 2012-ųjų rugsėjo 5-ąją buvo nužudyti trys al Hilli (Hilių) šeimos nariai ir pro šalį važiavęs dviratininkas, nurodė Ansi prokuratūra.

Po Prancūziją su šeima keliavęs 50-metis Saadas al Hilli, jo 47-erių žmona Iqbal (Ikbal) ir jos 74-erių motina Suhaila al Allaf buvo nužudyti BMW automobilyje stovėjimo aikštelėje prie Ansi ežero.

Į kiekvieną jų šauta po kelis kartus. Netoli automobilio rasta daugiau kaip du tuzinai panaudotų šovinių tūtų.

Sutuoktinių dvi dukros, kurioms tuo metu buvo septyneri ir ketveri, liko gyvos; tačiau vyresnioji buvo pašauta ir smarkiai sumušta.

Taip pat buvo nužudytas dviračiu pro šalį važiavęs prancūzas Sylvainas Mollier (Silvenas Moljė), bet, anot tyrėjų, jis atsitiktinai pasipainiojo žudikui.

Per beveik dešimtmetį po šio šiurpaus nusikaltimo prancūzų ir britų policininkai tirdami bylą nepadarė jokios realios pažangos, nors abiejose Lamanšo sąsiaurio pusėse buvo dedamos didžiulės pastangos.