Ji nurodė, kad niekas nenukentėjo ir kad veikiausiai šaudyta tuščiais šoviniais.

A. Michalska sakė, kad lenkų pareigūnai pasienyje patiria vis didesnį spaudimą ir stresą, nes daugėja incidentų, kai į juos iš Baltarusijos pusės mėtomi daiktai.

Lenkijos premjeras Mateuszas Morawieckis savo ruožtu išreiškė paramą savo šalies kariams, saugantiems sieną su Baltarusija.

M. Morawieckis feisbuke pareiškė, kad „visos valstybės galios“ yra su sieną saugančia pasienio sargyba ir kariuomene.

„Palaikau ir visada tvirtai palaikysiu mūsų karius ir mūsų sienos apsaugos pareigūnus, – parašė premjeras. – Noriu padėkoti mūsų tarnyboms už profesionalų ir atsakingą požiūrį.“

Europos Sąjungos narės Lenkija, Latvija ir Lietuva pastaruoju metu patiria migracijos per jų sienas su Baltarusija spaudimą. Jos kaltina Baltarusijos vyriausybę siūlant nemokamas turistines vizas ir tyčia dezinformuojant žmones, kad jie gali rasti prieglobstį ES neteisėtai kirtę sienas į kaimynines šalis.

Teigdamos, kad Minskas taip keršija už Vakarų sankcijas, Lenkijos ir Lietuvos vyriausybės prie sienos su Baltarusija nusiuntė tūkstančius karių ir tiesia pjaunančios vielos užtvaras.

Humanitarinės organizacijos ir įtakinga Lenkijos Katalikų Bažnyčia kritikuoja vyriausybę dėl migrantų, tarp kurių yra šeimų su vaikais, apgręžimo.