Kaip pranešama, raketos taip pat apgadino pastatų pietiniuose Ašdodo ir Aškelono miestuose. Dalį iš Gazos Ruožoi leidžiamų raketų numušė Izraelio oro erdvės gynybos sistemą „Iron Dome“ (Geležinis kupolas).

Anksčiau „The Times of Israel“ pranešė, kad Ašdode, Aškelone ir kitose Izraelio gyvenvietėse netoli sienos su Gazos Ruožu buvo paskelbtas atakų iš oro pavojus.

Po ankstesnę dieną įvykusios virtinės raketų atakų, surengtų Gazos Ruožą kontroliuojančio islamistų judėjimo „Hamas“, žydų valstybės pajėgos praeitą naktį taip pat smogė maždaug 130 taikinių anklave ir nukovė 15 „Hamas“ kovotojų. Palestiniečių naujienų agentūros WAFA duomenimis, per Izraelio smūgius žuvo mažiausiai 24 žmonės, dar 103 buvo sužeisti.

Kaip nurodė „The Times of Israel“, Izraelis prie sienos su anklavu pasiuntė papildomų artilerijos baterijų.

„Šių patrankų ir raketų leidimo įrenginių dislokavimas galimai rodo, kad kariškiai ruošiasi tikėtinam didesnio masto konfliktui anklave“, – rašo laikraštis.

Izraelio gynybos pajėgų atstovas Hidai Zilberman kariuomenės radijui sakė neatmetąs galimybės, kad bus surengta sausumos pajėgų operacija prieš „Hamas“ Gazos Ruože.

Izraelio gynybos ministras Benny Gantzas savo ruožtu pritarė galimybei mobilizuoti 5 000 atsargos karių, jeigu padėtis toliau eskaluotųsi.

Nuo pirmadienio į Izraelio teritoriją buvo paleista daugiau kaip 200 raketų; per šias atakas sužeisti mažiausiai septyni izraeliečiai.