Pasak Niujorko policijos departamento atstovės, šaudymas įvyko prieš 17 val. vietos laiku (vidurnaktį Lietuvos laiku) Septintosios aveniu ir 44-osios gatvės sankryžoje.

Tarp sužeistųjų yra ketverių metų mergaitė, kuri buvo sužeista į koją, kol jos šeima pirko žaislus, 46 metų moteris, kuriai kulka pataikė į pėdą, ir 23 metų turistė iš Rod Ailando, kuri buvo sužeista į koją.

Sužeistos moterys ir mergaitė buvo nuvežtos į Manhatano ligoninę ir jų gyvybei pavojus negresia, per spaudos konferenciją pareiškė Niujorko policijos komisaras Dermotas Shea.

Foto: Zuma Press / Scanpix

Anot jo, sužeistosios atsidūrė tarp besiginčijusių dviejų ar keturių vyrų, iš jų mažiausiai vienas išsitraukė ginklą ir ėmė šaudyti.

Iki ankstyvo vakaro nebuvo suimta nė vieno įtariamojo. Policija paskelbė liudininkų paiešką ir paviešino stebėjimo kameros įrašą, kuriame matomas ieškomas vyras.

Taimso aikštės aljansas – rajono verslo asociacija – neseniai paskelbtoje ataskaitoje nurodė, jog 2021 metų pirmąjį ketvirtį rajone įvyko 25 smurtiniai nusikaltimai – aštuoniais daugiau negu tuo pat laikotarpiu pernai.

Bendras nusikaltimų skaičius tuo pat laikotarpiu padidėjo 30 procentų.