Kenošos apygardos šerifas Davidas Bethas sakė, kad dėl anksti sekmadienį užeigoje „Somers House Tavern“ įvykusio incidento įtariamas asmuo tebėra laisvėje, bet, jo nuomone, pavojaus visuomenei nebėra.

„Manome, kad įtariamasis žinojo, į ką taikėsi“, – sekmadienį spaudos konferencijoje sakė D. Bethas. Jis paprašė visuomenės pagalbos renkant informaciją apie incidentą.

Kenoša yra maždaug 50 km į pietus nuo Milvokio, netoli Viskonsino ir Ilinojaus sienos.

Įtariamojo buvo paprašyta išeiti iš baro, bet jis sugrįžo ir pradėjo šaudyti. Pasak D. Betho, šaudyta bare ir lauke.

Šerifas neatmetė galimybės, kad įtariamųjų gali būti daugiau.

Pareigūnai dar aiškinasi aukų tapatybes. D. Bethas sakė, kad du žmonės žuvo įvykio vietoje. Trečias žmogus įšoko į automobilį su kitais dviem žmonėmis ir jie netrukus sustabdė policijos automobilį. Pareigūnas nuvežė pašautą žmogų į ligoninę, kur buvo konstatuota jo mirtis.

Du sužeisti žmonės nuvežti į ligonines. Pasak šerifo, gali būti ir kitų, lengviau sužeistų žmonių, todėl ligoninių paprašyta padėti juos surasti.

Tyrėjai studijuoja stebėjimo kamerų nufilmuotą medžiagą. Minėta užeiga kameras įsirengė prieš porą metų.

Šalyje pastaruoju metu įvyko visa virtinė šaudynių. Ketvirtadienį siuntų bendrovės „FedEx“ sandėlyje Indianapolyje buvo nušauti aštuoni žmonės.

Praėjusį mėnesį keturi žmonės buvo nušauti biurų pastate Kalifornijoje, aštuoni žmonės – SPA centruose Atlanto rajone, 10 – prekybos centre Boulderyje Kolorade.