Iš Poznanės į Chersoną automagistrale A4 važiavęs autobusas įvažiavo į pakelės griovį ir apvirto ties Kašycės miesteliu netoli Jaroslavo Pakarpatės vaivadijoje, per „Twitter“ parašė Ukrainos užsienio reikalų ministerijos atstovas Olehas Nikolenka.

Pasak jo, per avariją žuvo šeši žmonės, o dar 15 buvo hospitalizuoti.

Lenkijos naujienų televizija TVN24 vėliau nurodė, kad sužeistųjų padaugėjo iki 41. Policija nurodė, kad pranešimas apie avariją buvo gautas apie 23 val. 50 min. vietos (šeštadienį 0 val. 50 min. Lietuvos) laiku.

Lenkijos visuomeninis radijas citavo skubiosios pagalbos tarnybos atstovą Mareką Janowskį (Mareką Janovskį), sakiusį, kad autobuse buvo 57 žmonės, įskaitant du vairuotojus; visi jie – Ukrainos piliečiai. Atstovas nurodė, kad autobusas smarkiai rėžėsi į kelio apsauginius atitvarus, todėl nemažai keleivių patyrė traumų.

Pasak M. Janowskio, mažiausiai 34 žmonės buvo išvežti į ligoninę, o aštuonių iš jų būklė apibūdinta kaip labai sunki.

Gelbėjimo operacijoje dalyvavo keliolika skubiosios medicinos pagalbos brigadų, beveik 100 ugniagesių ir du sraigtasparniai.

Pasak O. Nikolenkos, į nelaimės vietą išvažiavo konsulinės tarnybos darbuotojai, kad suteiktų pagalbą nukentėjusiems ukrainiečiams ir išsiaiškintų avarijos aplinkybes.