Kaip pranešė naujienų agentūros „Interfax“ korespondentas, policija iš pradžių mėgino užkirsti kelią tokiems veiksmams, bet vėliau leido įrengti palapines, įsikišus opozicijos parlamento frakcijos „Klestinti Armėnija“ deputatams.

Anksčiau opozicinės partijos „Dašnakcutiun“ atstovas Išchanas Sagatelianas pareiškė, kad protesto akcija nesibaigs, kol N. Pašinianas pasitrauks iš pareigų.

N. Pašiniano kritikai paragino šalininkus nuo gruodžio 22 dienos surengti nacionalinį streiką dėl tarpininkaujant Maskvai sudaryto Armėnijos ir Azerbaidžano paliaubų susitarimo, užbaigusio kelias savaites trukusias kautynes ginčijamame Kalnų Karabacho regione.

Nuo rugsėjo pabaigos šešias savaites trukusios kovos Kalnų Karabache, per kurias žuvo tūkstančiai abiejų šalių žmonių, praėjusį mėnesį baigėsi armėnų pajėgų sutriuškinimu.

Pagal Maskvos paremtą lapkričio 9-ąją įsigaliojusį paliaubų susitarimą kai kurios teritorijos buvo perduotos Azerbaidžanui, Kalnų Karabache buvo dislokuota apie 2 tūkst. rusų taikdarių.

Paliaubų susitarimas sukėlė įniršį Armėnijoje, o opozicija paragino N. Pašinianą atsistatydinti.