Abu politikai artėjančiuose prezidento rinkimuose tą dieną turėjo susitikti antrųjų debatų, bet paskui nusprendė vienu metu, bet atskirai pasikalbėti tiesiogiai su rinkėjais televizijos studijose: D. Trumpas pasirinko NBC, o Joe Bidenas – „ABC News“.

Pranešama, kad dabartinis prezidentas surengs renginį Majamyje, o jo oponentas, susitaręs dėl savo pasirodymo dar praėjusią savaitę, kalbės Filadelfijoje.

Planuoti jųdviejų debatai taip pat turėjo vykti atsakymų į žiūrovų užduotus klausimus formatu, tačiau šių planų teko atsisakyti, D. Trumpui susirgus koronavirusine infekcija COVID-19.

Diskusijų organizatoriai pranešė, kad saugumo sumetimais nori pakeisti formatą į virtualią diskusiją, bet D. Trumpas atsisakė dalyvauti tokiame renginyje, todėl jį teko atšaukti.

„NBC News“ trečiadienį pranešė sulaukusi Nacionalinio sveikatos apsaugos instituto klinikų skyriaus direktoriaus, taip pat žinomo infekcinių ligų eksperto Anthony Fauci pareiškimo, kad jiedu yra „visiškai tikri“, jog D. Trumpas dabar „neplatina užkrečiamo viruso“.

Per lauke vyksiančią klausimų ir atsakymų sesiją valstybės vadovas ir vedėjas laikysis socialinio atstumo, o žiūrovai dėvės apsaugines kaukes, pranešė NBC.

Susirgus prezidentui J. Bidenas praėjo dažnai tikrintis dėl koronaviruso ir praneša apie neigiamus rezultatus.