„Likęs nedidelis skaičius drąsių vyrų ir moterų, tarnaujančių Afganistane, turėtų sugrįžti namo iki Kalėdų“, – rašė D. Trumpas.

Vasario 29 d. pasirašytame susitarime su Talibanu JAV pažadėjo patraukti visus karius iš Afganistano iki 2021 m. vidurio mainais už talibų pažadus neleisti, kad Afganistanu kaip prieglobsčiu naudotųsi islamo ekstremistai.

Nuo tada Talibanas pradėjo derybas su Afganistano valdžia, tačiau jų susitikimai kol kas nedavė vaisių.

D. Trumpo pažadas paskelbtas likus mėnesiui iki JAV prezidento rinkimų, taigi, D. Trumpas tikisi rinkėjams įtikti kaip politikas, galinti užbaigti JAV karus.

Jo oponentas Joe Bidenas taip pat remia karių išvedimą iš Afganistano.
Jungtinės Valstijos Afganistano karą pradėjo po 2001 m. rugsėjo 11-osios atakų, nes Talibanas priglaudė „Al-Qaeda“ teroristus.

Žada amerikiečiams tokį pat gydymą, kokį gavo jis

Donaldas Trumpas pažadėjo amerikiečiams gydymą antikūnų preparatu, kuriuo buvo gydomas jis pats. Jis ketinąs netrukus pasirašyti išskirtinį leidimą naudoti šį vaistą, sakė D. Trumpas trečiadienį paskelbtame vaizdo įraše.

JAV prezidentui praėjusią savaitę buvos skirtas dar eksperimentinis farmacijos kompanijos „Regeneron“ vaistas. Tada jis per 24 valandas pasijuto „puikiai“, - sakė D. Trumpas. „Aš noriu, kad jūs gautumėte tai, ką gavau aš“, - pridūrė jis. Esą yra „šimtai tūkstančių dozių“ šio preparato. Vis dėlto nėra aišku, kaip galima paspartinti tokių naujų medikamentų registracijos procesą ir ar apskritai galima.

„Dievo palaiminimas“ buvo susirgti COVID-19, kalbėjo D. Trumpas toliau. Tai esą padėjo jam atkreipti dėmesį į gydymą antikūnais. „Aš vadinu tai vaistu“, - sakė prezidentas, kuriam buvo skirti paprastiems piliečiams neprieinami medikamentai ir kuriuo visą parą rūpinosi geriausi gydytojai.
JAV koronaviruso infekcija iki šiol pražudė per 211 000 žmonių.