Neįvardyti šaltiniai sakė, kad kororonavirusinė infekcija taip pat patvirtinta Baltųjų rūmų spaudos tarnybos darbuotojams Chadui Gilmartinui ir Karoline Leavitt.

Kiek anksčiau pirmadienį K. McEnany paskelbė, kad jai buvo testu patvirtinta naujojo koronaviruso infekcija, praėjus trims dienoms po JAV prezidento Donaldo Trumpo hospitalizacijos dėl COVID-19.

„Mano testai nuolat būdavo neigiami, įskaitant kiekvieną dieną nuo ketvirtadienio, [bet] pirmadienį ryte mano COVID-19 testas buvo teigiamas, nors nepatyriau jokių simptomų“, – sakoma K. McEnany pranešime.

„Jokie žurnalistai, prodiuseriai ar žiniasklaidos nariai Baltųjų rūmų medicinos padalinio nėra įvardyti kaip [mano] artimi kontaktai“, – pažymėjo D. Trumpo atstovė spaudai ir pridūrė, kad sužinojusi testo rezultatus karantinavosi.

D. Trumpas praeitą penktadienį informavo, kad jam ir jo žmonai Melaniai testais buvo patvirtinta COVID-19, o prezidentas vėliau buvo hospitalizuotas karinėje ligoninėje netoli Vašingtono.

Pirmajai šalies porai testai buvo atlikti paaiškėjus, kad koronavirusu užsikrėtė artima D. Trumpo patikėtinė Hope Hicks.