Liepsnos sunaikino ištisus rajonus, palikdamos po savęs tik nuniokotą pilką kraštovaizdį, o dešimtis tūkstančių žmonių privertė palikti namus.

Šeštadienio vakarą Oregono valstijos Džeksono apygardos šerifo biuras pranešė, kad keturi žmonės žuvo per gaisrą, nuniokojusį Ašlando rajoną. Kiek anksčiau šią savaitę pareigūnai nurodė, kad dėl gaisrų be žinios dingusiais gali būti laikomi net 50 žmonių. Visgi dabar pranešama, kad kol kas nežinoma tik apie vieno žmogaus likimą.

Oregone per pastarąją savaitę gaisruose žuvo mažiausiai 10 žmonių. Pareigūnų teigimu, kituose gaisruose gali būti dingę daugiau žmonių, todėl greičiausiai žuvusiųjų skaičius išaugs. Kalifornijoje žuvo 22 žmonės, o Vašingtono valstijoje – vienas žmogus.

Tarp žuvusiųjų buvo ir gyventoja Millicent Catarancuic (Milisenta Kataransik), kuris buvo rasta šalia savo automobilio penkių arų valdoje Beri Kriko mieste, Kalifornijoje. Pasak moters dukters, vienu metu M. Catarancuic buvo pasirengusi evakuotis kartu su savo šunimis ir katėmis automobiliu, tačiau moteris apsigalvojo, nes vėjas nurimo, o liepsnos atrodė pasukusios kita kryptimi.

Visgi vėliau ugnis netikėtai dar kartą pakeitė kryptį ir moteris nesuspėjo išsigelbėti.