Kiti žiniasklaidos kanalai anksčiau skelbė, kad Juanas Carlosas, atsisakęs sosto 2014 metais, gali būti Portugalijoje arba Dominikos Respublikoje, bet tiksli jo buvimo vieta kol kas nenustatyta.

Karališkieji rūmai atsisakė atskleisti, kur yra apsistojęs Juanas Carlosas, ir nurodė, kad jis pats tai paskelbs, jeigu bus būtina.

Promonarchistinės pakraipos ABC rašė, kad 82 metų buvęs monarchas pirmadienį privačiu lėktuvu išskrido iš Vigo uostamiesčio šiaurės rytų ispanijoje su vienu padėjėju ir keturiais asmens sargybiniais.

Po septynių valandų lėktuvas nusileido Jungtinių Arabų Emyratų sostinės verslo oro uoste.

Laikraštis nurodė susipažinę su orlaivio skrydžio planu, kuriame esą buvo įregistruota, kad lėktuvas išskrenda iš Paryžiaus, kad nekiltų įtarimų.

Iš tikrųjų jis pakilo iš Paryžiaus sekmadienį ir išskrido į Vigą paimti Juano Carloso.

Laikraštis rašo, kad buvęs karalius yra saugomas nuo paparacių fotografų prabangiame viešbutyje „Emirates Palace“ ir kad dėl didelės kaitros jis iki šiol nėjo į lauką.

Tačiau viešbučio vadybininkas paneigė, kad buvęs karalius apsistojo pas juos.

„Neturime jokių ypač svarbių svečių“, – naujienų agentūrai AFP sakė jis.

Juanas Carlosas seniai palaikė draugiškus ryšius su Persijos įlankos arabų monarchijomis. Kaip pranešė Ispanijos žiniasklaidai, būtent iš velionio Saudo Arabijos karaliaus Abdullah gauta 100 mln. JAV dolerių suma, pervesta į buvusio karaliaus vieną iš sąskaitų Šveicarijos bankuose, paskatino tyrėjus susidomėti galimu mokesčių slėpimu.

Juanas Carlosas sosto atsisakė vienai jo buvusiai meilužei viešai prabilus apie įtariamus monarcho korupcinius pažeidimus. Pirmadienį jis paskelbė išvykstąs iš Ispanijos, kad nekompromituotų savo sūnaus karaliaus Felipe VI.