Mokslo ir technologijų ministras Marcosas Pontesas (Markosas Pontesas) tviteryje parašė, kad jo testas koronavirusinei infekcijai COVID-19 nustatyti buvo teigiamas. Jis išsityrė, kai jam pasireiškė gripą primenantys simptomai, skaudėjo galvą. 57 metų ministras izoliavosi.

Prezidentūros spaudos tarnyba kiek vėliau pranešė, kad prezidento žmonos 38-erių Michelle Bolsonaro COVID-19 testas taip pat buvo teigiamas.

Pranešime sakoma, kad ji jaučiasi gerai, bet laikysis nustatytų taisyklių.

Prezidentas Jairas Bolsonaro liepos 7-ąją pranešė, kad jam buvo diagnozuota COVID-19. Po to jis ilgiau kaip dviem savaitėms izoliavosi prezidentūroje Brazilijos sostinėje. Šeštadienį prezidentas paskelbė, kad naujo COVID-19 testo rezultatas buvo neigiamas.

Trečiadienį J. Bolsonaro dalyvavo pirmame savo viešame renginyje po ligos. Renginyje, skirtame pagerbti darbininkes iš kaimo, taip pat dalyvavo pirmoji ponia M. Bolsonaro, žemės ūkio ministrė Tereza Cristina ir moterų, šeimos ir žmogaus teisių ministrė Damares Alves.

Praėjusią savaitę apie tai, kad jiems testais buvo patvirtinta COVID-19, pranešė pilietybės reikalų ministras Onyxas Lorenzoni ir švietimo ministras Miltonas Ribeiro. Kovą koronavirusu buvo užsikrėtę dar du vyriausybės nariai.