„Ginkluoti pareigūnai Strethame nušovė vyrą. Šiuo metu manoma, kad keli žmonės buvo sužaloti peiliu, – pranešė Londono policija.

„Mūsų žiniomis, sužeisti du žmonės. Laukiame papildomos informacijos apie jų būklę“, – netrukus patikslino Skotland jardas.

Savo ruožtu televizija „Sky News“ skelbia, jog šis išpuolis sietinas su radikaliuoju islamizmu.

Įvykio liūdininkas agentūros AP korespondentui teigė, kad įtariamas teroristas buvo apsiginklavęs kapokle, o ant jo krūtinės kabėjo į sprogstamuosius užtaisus panašios blizgančios skardinės.

Londono greitosios medicininės pagalbos tarnyba skelbia, kad „kelios mašinos“ yra įvykio vietoje „Streatham High Road“ gatvėje, daugiausia gyvenamajame rajone.

Socialiniuose tinkluose pasirodžiusiose nuotraukose matyti, kaip ant žemės prie „Boots“ vaistinės veidu į žemę guli vyras, o šalia juodo BMW automobilio su mirksinčiomis avarinėmis šviesomis stovi ginkluotas policijos pareigūnas, skelbia „Sky News“.

Ant žemės gulintis vyras vilki pilkas sportines kelnes, avi juodais batais ir vilki žalią striukę. Iš nuotraukų galima spėti, kad vyras segi savižudžio liemenę.

Taip pat pasirodė ir vaizdo įrašas, kuriame užfiksuota dalis įvykio. Jame matyti, kaip civiliais drabužiais vilkintys pareigūnai artėja prie kūno, o vėliau atsitraukia.

„Sky News“ skelbia, kad remiantis preliminariais duomenimis, peiliu buvo sužaloti trys žmonės. Tačiau ši informacija nėra policijos patvirtinta.

Pastaraisiais metais Didžiojoje Britanijoje buvo įvykdyta serija teroro išpuolių. Naujausias jų buvo įvykdytas pernai lapkričio 29 d., kuomet teistas teroristas Usmanas Khanas nužudė du žmonės, o vėliau ant Londono tilto jį nušovė policininkai.