Taifūnas „Tapah“ anksčiau užklupo kai kuriuos Japonijos pietinių salų rajonus, į kuriuos atnešė smarkų lietų ir vėją, sukėlusius potvynių. Gauta pranešimų apie nesunkiai nukentėjusius žmones.

Pietų Korėjos vidaus reikalų ministerija pranešė, kad sekmadienį ir pirmadienį audra atnešė smarkų vėją ir liūtis į šalies pietinės dalies miestus. Šiaurės rytų kryptimi judėjęs taifūnas sausumos nepasiekė. Pirmadienį jis susilpnėjo.

Ministerija informavo, kad rimtų sužalojimų patyrė vienas žmogus, dar 25 nukentėjo nesunkiai. Kai kurios Pietų Korėjos žiniasklaidos priemonės pranešė apie tris aukas, tačiau ministerija nurodė, kad šių žmonių mirtys su taifūnu nesusijusios.

Remiantis ministerijos pranešimu, buvo užtvindytos gatvės, apgadinta nemažai namų, be to, 11-oje šalies oro uostų teko atšaukti maždaug 250 skrydžių.

Pietų Korėjos meteorologai nurodė, kad dėl taifūno Šiaurės Korėjos rytinės pakrantės miestuose gali palyti, tačiau didesnės žalos turėtų būti išvengta.

„Tapah“ penktadienį ir šeštadienį talžė Japonijos pietinę Okinavos salą, kur nesmarkiai nukentėjo 18 žmonių. Audra šventinį savaitgalį sutrikdė susisiekimą lėktuvais ir traukiniais.