Didingų sodų apsuptyje esantys Vo le Vikonto (Vaux-le-Vicomte) rūmai, pagal kuriuos, kaip sakoma, buvo statomas Versalis, yra maždaug už 50 kilometrų į pietryčius nuo Paryžiaus. Nuo 1875 metų jie priklauso vienai šeimai.

Rūmų šeimininkai Patrice'as ir Cristina de Vogue 1968 metais atvėrė rūmų duris lankytojams ir vadovauja jiems su savo trimis sūnumis.

Šaltinis policijoje nenurodė, kurie iš šeimos narių buvo namuose apiplėšimo metu.

Šiuos rūmus statė karalius Liudviko XIV finansų ministras Nicolas Fouquet. Pasak legendos, jis užsitraukė karaliaus nemalonę, kai 1661 metais savo naujuose rūmuose surengė ištaigingą puotą ir sukėlė Karaliaus Saulės pavydą.

Likusią savo gyvenimo dalį N. Fouquet praleido kalėjime. Monarchas rūmus konfiskavo ir visus vertingiausius juose buvusius meno kūrinius bei daiktus perkėlė į Versalį.

Vo le Vikonto rūmai yra didžiausias privatus kultūros paveldo objektas Prancūzijoje. Rūmai su parku užima daugiau nei 500 hektarų plotą ir kasmet sulaukia maždaug 250 tūkst. lankytojų.

Šiuose rūmuose ne kartą buvo filmuojamas „Versalis“ – juose buvo kuriamos bondiados filmo „Munreikeris“(Moonraker) ir Sophie Copola juostos „Marija Antuanetė“ (Marie Antoinette) Versalio scenos.

Jie taip pat tapo geidžiama įžymių vestuvių vieta. 2007 metais šiuose rūmuose vestuves šventė prancūzų krepšinio žvaigždė Tony Parkeris ir aktorė Eva Langoria iš televizijos serialo „Nusivylusios namų šeimininkės“ (Desperate Housewives).