Didžioji Britanija, Prancūzija, JAV, Vokietija, Belgija, Peru, Lenkija, Kuveitas, Dominikos Respublika ir Indonezija A. Guterresui perdavė demaršą – oficialią diplomatinę peticiją – dėl nepakankamai ištirtų atakų maždaug 14 vietų.

Specialioji taryba tirs „neliečiamų objektų sąraše esančios ir JT remiamos infrastruktūros sunaikinimo arba žalos padarymo atvejus“. A. Guterreso paskelbtame pareiškime nurodomas visas sąrašas incidentų Idlibo regione, įvykusių nuo to laiko, kai Rusija ir Turkija pernai rugsėjį pasirašė memorandumą dėl taikios zonos Idlibe įsteigimo.

Rusijos ir Sirijos vyriausybės pajėgų lėktuvai toliau tęsė atakas prieš sukilėlių kontroliuojamas teritorijas aplink Idlibo regioną. Per antskrydžius buvo bombarduotos ir ligoninės, mokyklos bei kitos institucijos.

JT atstovai vis labiau nerimauja: norėję apsaugoti civilinę infrastruktūrą, JT atstovai kariaujančioms pusėms teikė šių institucijų koordinates, gali būti, kad tai sukėlė priešingą efektą ir į JT remiamą infrastruktūrą buvo taikytasi specialiai.